Sayfa 392/401 İlkİlk ... 292342382390391392393394 ... SonSon
Arama sonucu : 3208 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. https://www.tradingview.com/x/fAwD7MOd/

saatlik

birde böyle düşen tirendimiz var..yakındanda verecem.

saat 15 mumunda düşeni kırıyor

16 da onaya inip bayrak üzerinde kapıyor

saat 17 de bayrak altına birdaha inip bayrak üzerinde kapanış yapıyor.

aslında her şey kitabına uygun yapılmış görünüyor

eğer bu hareketler tuzak değilsw

ki dandik hisse değiliz tuzak olmadığını düşünüyorum

hedef nirvana olmalı artık

https://www.tradingview.com/x/Pl7WPGyQ/

buda yakın görünüm..

tabi bence.

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/Ag2qU3vp/

saatlik

bana göre çanak yok.

devasa bir bayrak var..

onun hedefribe 92.80

63.25 seviyesi kırılırda üzerinde 2 gün kapanış yaparsa önce zirveye sonrada hedefe yönelecektir

tabi bence..
    İster çanak kulp olsun isterse de kocaman bir bayrak olsun her ikisi de kabulümdür...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. günaydın.ağam karekter degiştirdi .eksi açmaya başladı.böylesi çok daha iyi..

4. Çanak çömlek işi tutmadı, bugün günlerden dinlenme gibi görünüyor, zaten 2 gün üst üstte primi kaldıramıyor, yaparsa sürpriz olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. bırakalım dün kar edenler satsın...biz bekliyoruz..63,00 ın üzerindeki kapanışları beğenirim...ardından da 65,00 ın üzerindeki kapanışları...ardından da 69,00 ın üzerindeki kapanışları...sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. ta kendisi sn bawer.valla 65.300 de elim tuştaydı olaki açılışta zıplarsa diye .yusuf kaderli sosyal medayada artık ucuz degil falan diye bahsediyor.al satçıların iştahı düşmüş olabilir veya yeni girecek olanların,tahta için iyi gerçi.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bırakalım dün kar edenler satsın...biz bekliyoruz..63,00 ın üzerindeki kapanışları beğenirim...ardından da 65,00 ın üzerindeki kapanışları...ardından da 69,00 ın üzerindeki kapanışları...sabır sabır sabır....
    evet şu 62-63 leri bir sindirmesi iyi olur..yoksa gene 58 ler bandına ineriz..

8.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    ta kendisi sn bawer.valla 65.300 de elim tuştaydı olaki açılışta zıplarsa diye .yusuf kaderli sosyal medayada artık ucuz degil falan diye bahsediyor.al satçıların iştahı düşmüş olabilir veya yeni girecek olanların,tahta için iyi gerçi.
    yusuf kaderli hoca elim hiç sat tuşuna gitmeyecek hissem kocaer demişti...artık ucuz değil demeye başlamış ise satmış demektir...eğer o ve tayfası satmış ve buna rağmen kocaer çıkıyorsa bence gerekli dökümü yapmışlardır...

Sayfa 392/401 İlkİlk ... 292342382390391392393394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •