Sayfa 393/401 İlkİlk ... 293343383391392393394395 ... SonSon
Arama sonucu : 3204 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yusuf kaderli hoca elim hiç sat tuşuna gitmeyecek hissem kocaer demişti...artık ucuz değil demeye başlamış ise satmış demektir...eğer o ve tayfası satmış ve buna rağmen kocaer çıkıyorsa bence gerekli dökümü yapmışlardır...
    yani birisi yeni alım için sormuştu pdd si yüksek falan degilmi diye oda artık temkinli olunmalı türünden bir şeyler yumurtladı ..evet sn keko sanki tahtada bir temizlenme emareleri var..

2.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    yani birisi yeni alım için sormuştu pdd si yüksek falan degilmi diye oda artık temkinli olunmalı türünden bir şeyler yumurtladı ..evet sn keko sanki tahtada bir temizlenme emareleri var..
    direnç bölgeleri zaten genelde temizlenme yerleri oluyor...artık gitmez veya artık bu kadar yeter diyenlerin risk almayarak sattığı yerlerdir oraları...ama oraları da güçlü bir şekilde geçildiğinde satanlar bu sefer de pişman oluyorlar ve hissenin fiyatına bakmadan panik ile agresif alıyorlar...bu panik alışlar da hisseyi yukarıya ivmelendirerek yeni zirveler yapılmasına neden oluyor...

o yüzden de önümüzdeki önce 65 sonrasında 69 ları geçersek çıkışımız bir anda ivmelenecektir...ben bu ihtimali seviyorum...adım adım bu dirençlerimize yürüyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. amerika ve suudi arabistanda fabrikalar kurulması yabancı yatırımcıların çok beğendiği yatırım şekilleridir...takasları takip etmediğim için yabancıların durumunu bilmiyorum...acaba hissemize ilgi gösteriyorlar mı ?? yabancı geleceği parlak büyüyen hisseleri uzun vadeli alıp beklemeyi seviyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    amerika ve suudi arabistanda fabrikalar kurulması yabancı yatırımcıların çok beğendiği yatırım şekilleridir...takasları takip etmediğim için yabancıların durumunu bilmiyorum...acaba hissemize ilgi gösteriyorlar mı ?? yabancı geleceği parlak büyüyen hisseleri uzun vadeli alıp beklemeyi seviyor...
    saklama analizinde şu anda en fazla hisseye sahip kurum 25 milyon lotla CİTİ
    ikinci sırda 19 m lotla iş yat geliyor.
    son üç ayda 9.5 m lot yatırım fon alışı kayıtlı...

5.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    saklama analizinde şu anda en fazla hisseye sahip kurum 25 milyon lotla CİTİ
    ikinci sırda 19 m lotla iş yat geliyor.
    son üç ayda 9.5 m lot yatırım fon alışı kayıtlı...
    verdiğin bilgiler için teşekürler dostum..bir ara citinin 22 milyonlarda olduğunu hatırlıyorum...demek ki en son 25 milyonlara çıkmış....son suudi arabistan ve amerika haberlerinden sonra yabancıların alım ivmesi arttı mı acaba ? bunu da çok merak ediyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    ta kendisi sn bawer.valla 65.300 de elim tuştaydı olaki açılışta zıplarsa diye .yusuf kaderli sosyal medayada artık ucuz degil falan diye bahsediyor.al satçıların iştahı düşmüş olabilir veya yeni girecek olanların,tahta için iyi gerçi.
    Ben sosyal medyadaki zatları hiç takip etmem, bulaşmasalar daha iyi olur, tahtayı çok bozuyorlar, forumda zaten çok sayıda donanımlı insan var, yeter de artar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    verdiğin bilgiler için teşekürler dostum..bir ara citinin 22 milyonlarda olduğunu hatırlıyorum...demek ki en son 25 milyonlara çıkmış....son suudi arabistan ve amerika haberlerinden sonra yabancıların alım ivmesi arttı mı acaba ? bunu da çok merak ediyorum...
    Bu haberlerin son bir aydır geldiğini göz önünde bulundurursak yabancı belirgin alışı yok . Daha öçnce de Hakan kocaer trafından yapılan açıklmada; 22.03 tarihinde 49.70 fiyat ile yabancı sermayeli kurumsal bir yabancıya satış işleme gerçekleşmiştir şeklindeki satış12.5 milyon lot önce işbanka sonra yatırım fonlarına gitmiş. o tarihten bu yana bu fonlar piyasaya dönüp 3 m lot yedirmiş...

8.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    Bu haberlerin son bir aydır geldiğini göz önünde bulundurursak yabancı belirgin alışı yok . Daha öçnce de Hakan kocaer trafından yapılan açıklmada; 22.03 tarihinde 49.70 fiyat ile yabancı sermayeli kurumsal bir yabancıya satış işleme gerçekleşmiştir şeklindeki satış12.5 milyon lot önce işbanka sonra yatırım fonlarına gitmiş. o tarihten bu yana bu fonlar piyasaya dönüp 3 m lot yedirmiş...
    o zaman fonların elindeki lotlar baskı yaratıyor diyebiliriz...bunların bitmesini temenni ediyoruz...yabancılar da bunları toplarsa rahatlarız..

Sayfa 393/401 İlkİlk ... 293343383391392393394395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •