Sayfa 959/1005 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bozkurtum be bence EREGL işinin heç alakası yok. Yani mln lot verse en az 3 mln lot alan olmuştur.
    Şaka takılıyorum abi, nasip bu işler

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
    endeksi taşıyacak havuç kalmadı akşama muhtemelen başkan gelir ziyarete

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fedoramca 4 nisanda bi gamyon ereğli satınca tahta hafifledi, ondan ralli kolay oluyor ereğlide
    Bizim tahtada spenc hc verse lotlarını tahta kuş gibi hafifliycek, inat etti vermiyo
    Napalım bekliycez suyuniçinde
    orada yazanların belli bir kısmı yazdıkları ile aynı pozisyonda değil unutma bunu.
    bankalarda nasıl birileri önceden pozisyon aldıysa eregl dede birileri mesala hsbc girişleri mevcut,
    temel ne var gitmesi için ama teknik olarak kalkıyorum dedi kalkmadan önce grafınıda topiğine koyduk.
    temelci 1 senedir alıyor biz hamallık yapmadık 2 hafta önce girdik birileri bıkıp satacak birileri burada potansiyel var deyip alıcak

aklıma geldi orada osisa 4-5 milyon üstü mal vardır önceden tanırım az tahta ile oynar yüklü tahtalara girer
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şaka takılıyorum abi, nasip bu işler
    Tabii nasipte önemli ama mesela sizin eşşek hani şahıs güya malı fona geçti ya performansının o zaman sıkıntılı olacağı belli idi. Çok karın ağrısı oluyor onun bulaştığı yerlerde.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Bu tuprs la ilgili olumsuz birşey duya eden varmı 2 gündür bofa bugun hsbc , unlü satışları var .
    bunu fonlamada mı kullanıyorlar hiç bir haber görmedim
    FORMASYON AVCISI -53

6. şurayı kapatsan ne güzel olur...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Şortları kapadım hadi naparsan yap psilik adi pala.... tekrar yukselcek gibi ....

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tabii nasipte önemli ama mesela sizin eşşek hani şahıs güya malı fona geçti ya performansının o zaman sıkıntılı olacağı belli idi. Çok karın ağrısı oluyor onun bulaştığı yerlerde.
    Eskiler artık kurt olduğu için kolayınan yan tahtaya basmaz.
    Endekiste düzeltme tamamlansın yükselişe ilk geçicek olan tahtalar yine Kchol, tüprs, ford, thy, tcel, ttkom, enkai, şişe diye sıralanır biz yine hamallık yaptığımız ile kalırız.
    Nasip

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Sayfa 959/1005 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •