Sayfa 968/1005 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Uzun vadeli grafiklere lineer bakması , süper saykıl ve hiper ektanşın tanımlamaları ile bence de onun olduğunun ispatı..Ama renktir, konteynerlar ile dolar geliyor diye görsel de paylaştı. Daha ne yapsın adam...

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    o değil de maacit gene yok. o olmadan gıda şirketleri mimkinatı yok artamaz
    Allah belasını vermesin o macitinobayana duruyor, azdaha ilave etmiştim, konserve misali saklıyorz simdilik
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Uzun vadeli grafiklere lineer bakması , süper saykıl ve hiper ektanşın tanımlamaları ile bence de onun olduğunun ispatı..Ama renktir, konteynerlar ile dolar geliyor diye görsel de paylaştı. Daha ne yapsın adam...
    uzman dediğin böyle olur .
    graflara inanmıyor hep graf çiziyor .
    o gemideki koyteyner hikayesi başka orada haremdeki gümrükteki arabalardan bahsediyor olabilir
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by vioptrader09 Yazıyı Oku
    Spot viop tan çok düşüyor ne ayarı var ne hesap pay vadeli çok sakat
    çok sakat....onlar hileli oynuyor....aynı hileyi bende yapıyorum.....bimas geçen haftadan beri işlem yapıyorum.....speğini yoldum şahsen.....

ne değişti seçim öncesi vatandaşa dövizi aldırdılar....şimdi TL değerlenecek.....Allah bildiği gibi yapsın bunları. uzman müsveddeleri......bu arada bende dolar y yok.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. Türk Eximbank: Bankamız, Asian Infrastructure Investment Bank garantisi altında bir bankalar konsorsiyumundan 285,7 milyon USD tutarında 10 yıl vadeli bir fon temin edilmesine yönelik kredi anlaşması imzalamıştır
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

şu bimas varya speği tek elden yönetiyor.....aptal nasılda oynuyor....elini belli ettin.....pilide bitmek üzere.....

Sayfa 968/1005 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •