Sayfa 836/971 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Spk dan 2 haftada onay gelmez daha uzun sürer.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Aklımızı alacak aklımızıı

3. Düşe kalka götürüyorlar yeterlimi degil tabi buralar 3 yıl önceki rakamlar.

İsdmr deprem felaketi sonrası 50 tl üzeriydi.

Eregl borçlaniyor yine aslinda elinde isdmr gibi bir kaynak var kullanmıyorlar.

Yuzde 20 arz etse sıkıntılarından kurtulur.

İsdmr yatirimcisi olarak kulağa hos geliyor

Bugun tefas fonlarını inceledim eregl fon portfoylerin de neredeyse yok gibi.

Dikkatimi çeken diğer bir husus otomobil hisselerinde surekli pozisyon azaltımı yapiyorlar.

4. Arkadaşlar bedelsiz ne zaman yatar? 🤣🤣

5. Cepte 1 tane 200'lük vardı, şimdi 2 tane 100'lük var. Ne anladım bu işten?

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Düşe kalka götürüyorlar yeterlimi degil tabi buralar 3 yıl önceki rakamlar.

İsdmr deprem felaketi sonrası 50 tl üzeriydi.

Eregl borçlaniyor yine aslinda elinde isdmr gibi bir kaynak var kullanmıyorlar.

Yuzde 20 arz etse sıkıntılarından kurtulur.

İsdmr yatirimcisi olarak kulağa hos geliyor

Bugun tefas fonlarını inceledim eregl fon portfoylerin de neredeyse yok gibi.

Dikkatimi çeken diğer bir husus otomobil hisselerinde surekli pozisyon azaltımı yapiyorlar.
    Sn osisa fonların otomotivde pozisyon azaltmalari çok normal Nisan ayı%2x satışlar düştü dahada düşecek gibi,otomobillerde eregli gibi yatağa baglayayabilir bu kadar uzun olmayabilir ama sıkıntılı bir sürece girdiler.fordcu arkadaş düşünsün artik))

Y.t.degildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Cepte 1 tane 200'lük vardı, şimdi 2 tane 100'lük var. Ne anladım bu işten?
    Sn Patrick eregli 200 tl olunca cebinde 199 tl si olan ky eregli sahibi olamaz ama 100 tl eregli olunca 1 lot eregli sahibi oluyor ve 99 artı bakiyeyi sahip oluyor)))

8. Bugün 2. el araç aldım tam ben de, tok kapılı olanından

Satış görevlisinin dediğine göre piyasa gerçekten cacık. Benim baktığım aracın muadilleri 100-150 bin üzerinden satılıyor sahibindende. Kurumsal firmanın kendi sitesindeki fiyatla sarı sitedeki fiyatın arasının bu kadar açık olduğunu görünce dayanamadım soluğu bayiide aldım, baktım ağır bir sıkıntısı yok alıverdim. Ne zamandır istiyordum en büyüğünden bir SUV sahibi olmayı. Bugüne kısmetmiş.

Piyasa reelde gebermiş. Sahibindende enayi arıyorlar o fiyatlara.

Sayfa 836/971 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •