Sayfa 982/1005 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Altın döviz yerle bir araba satmak mümkün değil ev alan yok.

Dayı şu kadar deyim bu ay çoğu kisi ay sonu ödemelerini yapamaz.

Niye bele. Cinki herşey düştü satış 0 işler çok kötü bele bişey olamaz.

Bunların ortası yok bir bakıyorsun liste üstüne 200 bin farkla arabada sıra var bir bakıyorsun liste -200 alan yok. Gerçekten olacak gibi değil.

Epik. Bakalım kazan kaldırılacak mı dayı görelim.

Oynat ugurcummmm

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,805
    Endeks düşmeye başlayınca torbadan bir haber çıkar.SWAP tır-GRİ LİSTEDİR vs....Bakalım bu sefer ne çıkacak.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3. Dert ettiğin şeye bak memedabi, karton bulamazsak katladığımız paraları serer üstünde yatarız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Duruyor evet insan rezervini satarsa kendisini kartonda otogarda yatarken ısınmaya çalışırken bulur dayı. Belgrad havalimanında kaldım gece tüm Sırp teknik analizciler uyumaya çalışıyordu bank bile bulamadım...
    doğru.. bak patron vadelilere -%6 da var +%3 de var... acı var... ter var.. ..Allah muhafaza.. . vop yapmamak lazım..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

Burdan seans sonuna kadar hafif bi toparlanma gelebilir...not pozum şort ...

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Süzme karake- MAL sayas la ilgili al denilen yorumu ispatlayamazsan buraya koymazsan ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZSİN böyle bilecek.Bak bu kadar kişi var bekliyor millet bakalım ne kadar adamsın.
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sayas ile ilgili Bulut bana özelden sordu. Ben de elimde olduğunu, bilançonun henüz gelmediğini, enflasyon muhasebesi ile ne olacağını bilmediğimi, teknik olarak fiyatın diplere yakın olabileceğini konuştuk. Özel konuşmalar..Burada yazılmadı. .
    Burada da hisse ismi vermeden o gün bizim enerjide kırılım olursa diye yazdı bunda bir anormallik yok...Mesajı ortada ..
    İlaveten Sayas diye bir isim de telaffuz edilmedi o gün..
    Bilanço gelince de Buradan hafta sonu ismini yazdı..Seans da kapalı..

Şimdi burada konu başka.. Ahlaksızlık yapmamak lazım...Bunu alışkanlık haline getiren insanlar var...
    Bulut emek harcayıp burada yazılar yazıyor..
    Bu tarz paylaşım yapan insanlara topiğe hiç bir katkısı olmayanların gelip gidip laf atması hoş değil. Var böyle 1-2 tip daha...Sıfır katkıları var ama ruh hastası gibi her gün gelip gidip millete laf atıp topiği de geriyorlar
    Bulut yeri geldi burada değerini bilenler için mln dolarlık analizler paylaştığı oluyor. Ayıptır o gün o yazıları okudum.Kendisine haksızlık ediliyor.

Bulut lütfen sende ithamlar bu kadar ağır olmasın. İyi takip eden neyin ne olduğunu biliyor zaten. Bazen İyilik yap denize at demişler. Balık bilmezse halik bilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Mayıs enflasyonu net ekside. Hissiyatı -20%

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bulut yeri geldi burada değerini bilenler için mln dolarlık analizler paylaştığı oluyor. Ayıptır o gün o yazıları okudum.Kendisine haksızlık ediliyor.

Bulut lütfen sende ithamlar bu kadar ağır olmasın. İyi takip eden neyin ne olduğunu biliyor zaten. Bazen İyilik yap denize at demişler. Balık bilmezse halik bilir.
    Bende bu laf sokmaları anlamıyorum, aslında ikiside çok başarılı tradeci bazan yanıldıkları oluyor, hemen cımbızla çekip gözüne sokulması hakkaten sportif dışı bir davranış. Hele hakaretler küfürler başlayınca tam çekilnez bir hal alıyor.
    Oysaki kavgaya ne gerek var.
    Burda hergün para dağıtıyorlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 982/1005 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •