Sayfa 983/1005 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,857 - 7,864 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,614
    Memet sen mi kızdırdın palayı
    geçen zikrettiğim seviyeyi ziyaret edecek anlaşılan

2. Hadi yine iyisiniz, göynümden koptu.
    Günün dibini işaretleyelim bağri
    11724

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Bir adam her gün kendini nasıl imha ederin vücut bulmuş hali bu Özgür. Ekrem bunu göbeğini kaşıyarak izliyordur.
    ........................

Özgür Özel: "Sayın Erdoğan'la görüşmeye gitmeden önce sayın Ahmet Necdet Sezer'i ziyarete gittim. Bir Cumhurbaşkanı ile nasıl görüşme yapmam gerektiğini sordum."Özgür Özel: "Sayın Erdoğan'la görüşmeye gitmeden önce sayın Ahmet Necdet Sezer'i ziyarete gittim. Bir Cumhurbaşkanı ile nasıl görüşme yapmam gerektiğini sordum."

4.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Mayıs enflasyonu net ekside. Hissiyatı -20%
    o imkansız gecen sene secim var diye ısmarlama enflasyonu sıfır çıkarmışlardı...

hatta o ay dogalgazı bedava verdik diye enflasyona bile katmamaışlardı...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Pgsus un hasilat 17,4 milyar TL.
    Satışların maliyeti 17,9 milyar TL...

Hasılattan fazla maliyeti var...

6. Bir tur daha atar mı yukarıya?!

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bulut yeri geldi burada değerini bilenler için mln dolarlık analizler paylaştığı oluyor. Ayıptır o gün o yazıları okudum.Kendisine haksızlık ediliyor.

Bulut lütfen sende ithamlar bu kadar ağır olmasın. İyi takip eden neyin ne olduğunu biliyor zaten. Bazen İyilik yap denize at demişler. Balık bilmezse halik bilir.
    Kendimce paylaşımlar yapıyorum geçen günde yazdım mütevazılığı artık bıraktım kendimi teknik olarak özellikle bu piyasada gördüğüm graf okuma önem arz ettiği iş artık 2 çizgi ve 2 indikatörü aştı.Burada gördüklerimi paylaşan birisiyim yalnız burada kimse kimseyi tanımıyor çevremden insanlarda burayı takip edenler var .Olayı farklı bir boyuta taşıyıp algı üzerinden olmamış bir şeyi iftira atarak yapılırsa ağır şeyler yazmak benim hakkım çünkü burası halka açık bir yer ispatlamak zorundasın ithamları , yarın öbürsü gün o iftiraları birileri gelir bize burada sorar olay daha tatsız hal alıyor.Bu forumlarda bunuda tecrübe ettiğim için yazıyorum ama bunları birileri teknik üzerinden bilinçli yapıyor yönetimede bildirdim.Ha ben diyelim düşücek dedim teknik olarak onlar yükselecek diyor koyarlar teknik argümanlarını temel hikayelerini tartışırız varmı bana sataşanlarda bu olay yok.
    Ben bu konularda hassasım ha ellerinde varsa iddia ettikleri gibi birşey buyursun koysunlar koyamazlarsa yazdığım lafları yutarlar.
    kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

8. Bankalarda trade ediyoruz kademe hesabıyla düzeltmeye girsede aşağıdan üstüne yatalım diye bekliyoruz en küçük düzeltmede birileri derinleştirmeden yukarı alıyor bilin bakalım kim bunlar
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 983/1005 İlkİlk ... 483883933973981982983984985993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •