Sayfa 984/1005 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hadi yine iyisiniz, göynümden koptu.
    Günün dibini işaretleyelim bağri
    11724
    Fışkırttı mı fışkırttı, sonra akşama mertabi gelip reis hani dipti derse mesuliyet kabul etmem, daytradeci adam 50 puana üçtur döndüğü bir platformda anca bu kadar olur
    Şuan tabela 11803

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bir adam her gün kendini nasıl imha ederin vücut bulmuş hali bu Özgür. Ekrem bunu göbeğini kaşıyarak izliyordur.
    ........................

Özgür Özel: "Sayın Erdoğan'la görüşmeye gitmeden önce sayın Ahmet Necdet Sezer'i ziyarete gittim. Bir Cumhurbaşkanı ile nasıl görüşme yapmam gerektiğini sordum."Özgür Özel: "Sayın Erdoğan'la görüşmeye gitmeden önce sayın Ahmet Necdet Sezer'i ziyarete gittim. Bir Cumhurbaşkanı ile nasıl görüşme yapmam gerektiğini sordum."
    bir şeyi anlaması lazım
    ans bağımsız cumhurbaşkanı
    rte kendine başkan denilmesinden hoşlanan partili cumhurbaşkanı
    ikisini aynı kefeye koyup görüşmeye gitmek hata
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şu sıralar piyasada pazarlamacılar cirit atıyor ozan erol abi,
    Kimisi altın pazarlamış ( son bir ayda 44 ton altın almış vatandaş) https://youtu.be/LmnXqLN5AqE?si=GidZDFycrAmzmS3Y
    Kimisi hisse pazarlamış, yabcak bişii yok
    Hatta 200 tale üstü tüprs bile pazarlayan olduğu kulislerde konuşuluyor, bende hadi leyn ordan tüpün pazarımı olur dedim, koskoca kaat akmaz kokmaz, düzeltmesini tamamlayınca fışkırttırır dedim.

Bu durumdan şu şekilde kurtulabiliriz.

https://youtu.be/Func2oCsCrM?si=_ZZoKQT5zmpy1HGk
    bozkurt biliyosun ben kimseye şu kağıdı önerdiydin düştü, veya piyasa hakkında şöyle yanlış çıktın falan diye yazmam asla.. bana ne" diye düşünürüm.. lakin bu müptezel ve bir kaç yancısı yaklaşık bi senedir petkim hakkında yaptığım bi espriden hareketle -vay sen petkm 130 olacak dedin, hani nerde diye gargara yapıyorlar, en az 30 defa yazdılar bunu

87-88 işlem gören enerji kağıdı deyip -vay çok güzel olacak, vay makina bana çalışıyo falan diye goy goy çeken müptezel, ertesi gün kağıt taban olunca -ben sayas demedim ki, adını vermedim ki.. zavallı bi kişilik.. sürekli ona sarayım buna saldırayım diye dolanan küfürbaz bi zavallı

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Süzme karake- MAL sayas la ilgili al denilen yorumu ispatlayamazsan buraya koymazsan ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZSİN böyle bilecek.Bak bu kadar kişi var bekliyor millet bakalım ne kadar adamsın.
    hala koyamadın o iddia ettiklerini utanmadan haklı çıkacam diye şu lafları bile yutan zavallı olan sensin.
    son biz küfürbaz oluyoruz
    FORMASYON AVCISI -53

5. Yurt dışı yerleşikler hisse stoku haftalık değişimi (piyasa fiyatı ve kur hareketinden arındırılmış) 3 Mayıs itibarıyla: +309,1 milyon USD

Yurt dışı yerleşikler DİBS stoku haftalık değişimi (piyasa fiyatı ve kur hareketinden arındırılmış) 3 Mayıs itibarıyla: +761,1 milyon USD

.................................................. ...............................

Yurt içi yerleşiklerin yabancı para mevduatlarında haftalık stok farkı değişimi -3.42 milyar dolar

Yurt içi yerleşiklerin mevduat bankalarındaki toplam yabancı para mevduatları 3 Mayıs itibarıyla haftalık %2.04 azalış ile 156.74 milyar dolar

Yurt içi yerleşiklerin yabancı para mevduat ve fonları (mevduat+katılım bankaları) 3 Mayıs itibarıyla 175.81 milyar dolar (Önceki hafta: 179.24 milyar dolar)

6. Hamdolsun bir olmadığımız yancılıktı, onu da olduk bugün

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hamdolsun bir olmadığımız yancılıktı, onu da olduk bugün
    yahu vicdanı karakemal in buraya yaptığı vicdansız ahlaksız ne yorumlar vardı ne kaale alıyon adama

..ktir et gitsin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yahu vicdanı karakemal in buraya yaptığı vicdansız ahlaksız ne yorumlar vardı ne kaale alıyon adama

..ktir et gitsin
    Yok yahu kaale alsam cevap veririm
    Ben kavgamı da belli siklet adamla ederim. Tartışmamı da..
    Güldüm geçtim dikkat ettiysen

Sayfa 984/1005 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •