Sayfa 735/801 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon
Arama sonucu : 6406 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Vakıfbank
    92 gün
    %60
    10M üstü
    Karşıyaka Şb.
    Temdit olayında mırın kırın ediyorlar. Ona göre davranmak gerekli.

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Temdit olayında mırın kırın ediyorlar. Ona göre davranmak gerekli.
    Temdit değil 5 ay sonra yeniden giriş..

3. Oranlarda bugün de gerileme devam ediyor bakalım MB düşüşe ne kadar izin verecek.

4. akbank ve ziraat bankasında TL hesaplarım var...mobilden hesapları birleştirdim..akbanka ziraat hesabımdan para aktaracğım yarın...bu işlemi ilk defa yapıyorum...yapacağım...merak ettiğim şu:bu işlem için herhangi bir masraf alıyor mu bankalar?

deneyimleyen var mı?

5.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    akbank ve ziraat bankasında TL hesaplarım var...mobilden hesapları birleştirdim..akbanka ziraat hesabımdan para aktaracğım yarın...bu işlemi ilk defa yapıyorum...yapacağım...merak ettiğim şu:bu işlem için herhangi bir masraf alıyor mu bankalar?

deneyimleyen var mı?
    yokmuş...öğrendim..

Açık Bankacılık İle Hangi Hizmetler Sağlanacak?
    Müşterilerimiz Açık Bankacılık hizmetleri ile diğer banka ve kurumlardaki hesaplarını Ziraat Mobil ve İnternet Şube’den izleyebilecektir. Ayrıca, müşterilerimiz Ziraat Mobil ve İnternet Şube’den diğer banka ve kurumlarda yer alan hesapları ile Para Transferi/Ödeme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.

Açık Bankacılık Hizmetlerinden Hangi Müşteriler Faydalanabilecek?
    Birden fazla bankada veya kurumda hesabı bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz hesaplarını eklemeleri halinde Açık Bankacılık hizmetlerinden yararlanabilecektir.

Hesaplarım Açık Bankacılık Hizmetlerine Otomatik Olarak Açılacak Mı?
    Hayır, hesaplarınızı Açık Bankacılıkta kullanabilmek için önce ilgili hesapları eklemeniz gerekecektir.

Açık Bankacılık Hizmetleri Ücretli Midir?
    Hayır, müşterilerimizden Açık Bankacılık hizmetlerini kullandığı için ek bir ücret alınmamaktadır.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/dij...cik-bankacilik

6. Yakın zamanda dönen ddkkmsi için prim oranı alan oldu mu 3 ya da 6 ay için. Prim oranı ve olur da ilaveten gelebilecek tl için oran

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    551
     Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam Urla gibi yerlerde bundan sonra fiyatların düşmesi zaten mümkün değil.Urla,Güzelbahçe vb buralardan alanlar kalburüstü kesimler artık senin benim bu lokasyonlardan mustakil ev hatta daire almamız hayal oldu.
    Urla güzelbahçenin sene 1986 da esamesi okunmazdı çeşmeye gidemeyen garibanlar orda halk plajında takılırlardı ,ben o dönem çeşmeye ılıcaya takılırdım altınyunusun yanında denize girerdim ama otele keklenmezdim ;)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    551
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Kapalıçarşı 32,1700 32,1900

Dolarda MASA FORMASYONUNA geçildi...
    Benjo çöp formuna geçti,100 benjom var oda gurbetçi bosş kardeşime söz verdim diye aldım.oda aylardır zarar yazıyor.

Sayfa 735/801 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •