Sayfa 991/1005 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Viop LVİ

tıfıl yardımlar nasıl yapılıyor dersen.

tamamen israilin kontrolünde.. liman.

israilden izin almadan havadan uçak veya helikopterle yardım çantası bile atamazsın.

hava kontrolüde tamamen israilin elinde.

yani israilin izin verdiği devletler ancak uçak ile yardım dağıtabiliyor. havadan sandıklar atarak.

havadan en çok yardım dağıtan ülke abd.

emin değilim ama sanırım birde bae izinli havadan yardıma.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. BJK-İncir ağacı formasyonu. Bugün 11 ci tabanını yapmış...ne ocaklara incir ağacı dikmişlerdir bilemeyiz..

YTD

Ocağına incir dikmek; evini barkını yıkmak, ocağını söndürmek anlamında çok yaygın bir deyimdir. İncir ağacının, yıkık duvarlar arasında, eski binaların damlarında kendiliğinden yetişmesinden olacak, yıkıntı ile inciri özdeşleştiren, birbirine yakıştıran bu deyim yerleşip kalmıştır.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

3. 14 Mayıs da MSCI endeks değişimleri açıklanacak.
    Tera yatırımın tahmini hisselerin şu şekilde endeks değişimi olacağı...

Large Cap #Mgros #Tavhl #Aefes
    Mid Cap #Karsn #Binho #Tmsn #Adel #Asuzu

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

BJK-İncir ağacı formasyonu. Bugün 11 ci tabanını yapmış...

YTD
    darbeli matkap gibi....hisselerin yarısı ileride bu akibeti yaşayacak.....belli ki akıllanmayan çok yatırımcı,kumar zihniyetine sahip insanlar var.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

[QUOTE=

sayas ne yapacaz bozkurt ? 87- 88 mal aldırdı bize müptezelin biri, teknik biliyom ben falan diye kastıran bi geri zekalıya inandık, yüzde 12 haşırt diye girdi, ne diyosun bu grafiğe 80 üstüne atsa bari, zarar büyük[/QUOTE]

Emregunes bu forumun değerli ve çok faydalı bir üyesidir, Sayas gibi çok pahalı ve küçük bir tahtada roket gibi gidecek demesi hiç hoş olmamış bir dahakine dikkat edecektir.

Lütfen hiçkimse küçük tahtalarda uçacak kaçacak yazıları yazmasın radara yakalanırsanız çok ağır para cezası yersiniz , en son burda Maacit diye biri hergün 50 liralardan Vrgyo parlatıyordu hisse 29 lara düştü , hem faydalı hemde tehlikeli bir yer burası...

speği bugün viop 30 da haşata çevirdim....bimasta işlem yapmadım.... onda geniş bir marj vardı......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,621
     Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

BJK-İncir ağacı formasyonu. Bugün 11 ci tabanını yapmış...ne ocaklara incir ağacı dikmişlerdir bilemeyiz..

YTD

Ocağına incir dikmek; evini barkını yıkmak, ocağını söndürmek anlamında çok yaygın bir deyimdir. İncir ağacının, yıkık duvarlar arasında, eski binaların damlarında kendiliğinden yetişmesinden olacak, yıkıntı ile inciri özdeşleştiren, birbirine yakıştıran bu deyim yerleşip kalmıştır.
    sebep nedir bir bilgi var mı ?

Yıl genelinde bakıldığında ise 2023'te Türkiye İsrail'e 5,43 milyar dolar değerinde ihracat gerçekleşti. Bu sayı 2022'de 7,03 milyar dolar; 2021'de ise 6,36 milyar dolar gerçekleşmişti. 2023 yılındaki ihracat toplamı en yüksek üçüncü veri olarak kayıtlara geçti.

maşallah.. inaşallah..barek allah..

Türkiye'nin İsrail'e İhracatı Üç Ayda 1 Milyar Doları Aştı mı?

TİM verilerine göre, 2023 yılının Ekim, Kasım ve Aralık ayı İsrail ile ihracat bedeli toplamı 1 milyar doları aşmış.
    → Türkiye’nin İsrail’e en çok ihraç ettiği ürünler çelik ve kimyevi maddeler.
    → 2022 yılında neredeyse 7 milyar dolara ulaşan ihracat değerlerinin 2023 yılında 5 milyar doları biraz aştığı görülüyor.
    2023 Yılının Son Üç Ayında İsrail ile Yapılan İhracatın Bedeli 1.022.830,94 TL

https://www.dogrulukpayi.com/dogrulu...dolari-asti-mi

Türkiye’nin İsrail’e ihracatı şubatta önceki aya göre arttı

https://tr.euronews.com/2024/04/09/t...aya-gore-artti

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 991/1005 İlkİlk ... 4918919419819899909919929931001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •