Sayfa 846/963 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,761 - 6,768 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    30 yillik borsaci ama bedellide para ataerin değil ereğlinin cebinden çıkacak sanıyor. 1872den beri borsadayim ben de artık öyle bilinsin.
    Senden benden çok biliyor mrk etme , tamamen algı peşinde ama Mathias'a göre daha sevimli bence

2. [QUOTE=Mathias;6801662] Hem şirkete iş bilmez kredili temettücü!! (aslında vur kaç cı) yatırımcıları sinek gibi üşüştürdü hemde şimdi kredi için böyle sıkışmazlardı.

Ereğli ve krediye sıkışmak mı 😁 komik oldu neyse bisi yazicaktim vazgeçtim 🤣🤣
    Cehalet kötü birsey gerçekten...

3.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    30 yillik borsaci ama bedellide para ataerin değil ereğlinin cebinden çıkacak sanıyor. 1872den beri borsadayim ben de artık öyle bilinsin.
    Hiç unutmam 1920li yılları, borsanın altın zamanları. Henüz bilgisayar ile hisse alımı diye bir şey yok. Lotları gazete kuponu gibi biriktiriyoruz. New York’ta seans başlangıcını beklediğim günler geliyor aklıma hüzünleniyorum. Zaman nasıl da hızlı geçiyor. O zamanlar buradaki felaket tellalları daha portakalda vitamindiler.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hiç unutmam 1920li yılları, borsanın altın zamanları. Henüz bilgisayar ile hisse alımı diye bir şey yok. Lotları gazete kuponu gibi biriktiriyoruz. New York’ta seans başlangıcını beklediğim günler geliyor aklıma hüzünleniyorum. Zaman nasıl da hızlı geçiyor. O zamanlar buradaki felaket tellalları daha portakalda vitamindiler.
    Bu arada ben fiilen gördüm o ereğli lotlarini yaklaşik 40 sene evvel babam saklıyordu evde ,o zamanlar eregli ikramiyelerini bile lot olarak dagitirdi calisanlarina elden direk dandik bir beyaz kagit sira sira yapışik sonu yuvarlak delik delik kagitlarin hic unutmam

5. Son baktigimda bofa 5 mio satislardaydi simdi 3'lere gelmis , bugun 46 ustu kapatirsa güzel olur

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yüzde 500 bedelli SPK dan kesin döner.....
    Emsal çok, yapmasında teknik veya mevzuat ile ilgili bir engel yok. %500 yerine rüçhan bedeli 5 TL olan %100 lük bir bedelli de olur eğer rakam psikolojik olarak rahatlatıcı ise. Ha ali veli ha veli ali, kasaya 35 milyar girdiği sürece sorun yok. Ataer midir nedir o %47.5 hissenin sahibi kimse ödesin 16 5 milyarı. Hisse başı 5 TL yüksek değil. Son 3 haftada hisse 8 tl çıkıverdi işte 38 den 46 ya.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

7.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Emsal çok, yapmasında teknik veya mevzuat ile ilgili bir engel yok. %500 yerine rüçhan bedeli 5 TL olan %100 lük bir bedelli de olur eğer rakam psikolojik olarak rahatlatıcı ise. Ha ali veli ha veli ali, kasaya 35 milyar girdiği sürece sorun yok. Ataer midir nedir o %47.5 hissenin sahibi kimse ödesin 16 5 milyarı. Hisse başı 5 TL yüksek değil. Son 3 haftada hisse 8 tl çıkıverdi işte 38 den 46 ya.
    Sen Fener al TH boşver bedelli bedelsiz falan yorma kendini , yeni sezon şamp. fiyatlamasi ali koç yeniden aday falan %50 koyarsin 1-2 ayda min, ytd

8. Sayfa içinde olmayınca hep söylendiği gibi hızlı akıyor, son bir kaç sayfayı kaçırdım yine!

Bugün itibari ile Ereğli’yi terk etme zararım %19 küsür, neredeyse 1 ayda ve hisselerin bir kısmında stop olmuş haldeyim.

Yanii bir çok şirket enf muh den zarar yazıyor, durumlar fena bu şartlarda Ereğli’den ayrılmamak lazımmış diyorum geçmiş 1 aya bakınca… Ağır bedelin ağır bedeli varmış.

Ereğli’de daha çok param vardı, huzurum vardı, belirli bir stratejim vardı, şimdi para da yok, huzur da, strateji de 😂😂

Demem o ki elinizdekilerin kıymetini bilin 😍

Elinde olmayan için söylemesi kolay oluyor bazı şeyleri…

Ama durmak yok, SIFIRLAYANA kadar devam!

Herkese bol şanslar!

Sayfa 846/963 İlkİlk ... 346746796836844845846847848856896946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •