Sayfa 750/893 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 7144 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    rehaaa içmeyene zorla mı içirecen....içmeme hakkı yok mu....belki cennette içmek istiyor.....
    Sen niye cevap yazıyorsun üstüne vazifemidir , cennet dediğin yer ise meyhanemidir?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Geri zekâlı, baba gazinocular kralı Fahrettin Aslan, masrafa işleyeceği için rakıyı yazdırmamıştır faturaya, yoksa o kadar balığı, mezeyi 1 cola ile mi yediler?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Şimdi hesapladım. Mayıstan itibaren her ay sadece yüzde 1,9 gelirse, enflasyon aralıkta yüzde 38 oluyor..

Çok kolay yaparlar! Gerekli direktifler gitmiştir teşkilata..
    Mayıs zaten yüksek çıkacakmış MB başkanı kendi söylüyor, MB tahmini ilk 6 ay için % 25.08.

% 1.9 × 6 ay = % 11.4 + % 25.8 = % 36.48 Reyis gözlerinizden öper, bu durumda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4. Reis emeklileri öper kesin.

Bize seyyanen ayarlar birşeyler. Kamu milleti isyanlarda. Ayhan başkan daha iyi bilir.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Zaten hesapta yazmış " Söğüş" diye, söğüşleneceğiniz belli yani.

Ulan, Boğazdan başka yer yoksa ve balığın yanında rakı içmeyecekseniz ne b. yemeye gittiniz?

Pideciye götürüp, yanında ayran içseydiniz bari.
    Bu zenginlerin fatura paylaşımları da baydı artık. Ne yani, boğazda balık yemeye giderken hesabın az çok ne kadar geleceğini bilemediniz mi? ilk kez mi yüksek fiyata şahit oluyorsunuz?, Paranız mı çıkışmadı?

Zengine bu faturalar zerre dokunmuyor, fakir de çenesini yoruyor işte; vay efendim kazık, o kadar hesap mı olurmuş? Lan dingil yiyen yemiş, faturasını ödemiş, eleştirmek sana mı düştü?

Yanlış anlaşılmasın sözüm Reha beye değil, genelde bu fatura eleştirilerine ayar oluyorum.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Reis emeklileri öper kesin.

Bize seyyanen ayarlar birşeyler. Kamu milleti isyanlarda. Ayhan başkan daha iyi bilir.
    O bilmez işemesini bilmeyenlere, aylık 80 bin gayme maaş bağlamakla meşgul
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Bu zenginlerin fatura paylaşımları da baydı artık. Ne yani, boğazda balık yemeye giderken hesabın az çok ne kadar geleceğini bilemediniz mi? ilk kez mi yüksek fiyata şahit oluyorsunuz?, Paranız mı çıkışmadı?

Zengine bu faturalar zerre dokunmuyor, fakir de çenesini yoruyor işte; vay efendim kazık, o kadar hesap mı olurmuş? Lan dingil yiyen yemiş, faturasını ödemiş, eleştirmek sana mı düştü?

Yanlış anlaşılmasın sözüm Reha beye değil, genelde bu fatura eleştirilerine ayar oluyorum.
    Adam gazinocular kralının oğlu, sanki Maksim gazinosunda babası 3-30 para alıyordu hesap olarak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,455
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi bilem bile yok, ne olacak bu başlığın hali.

Aklı başında adamlarla bir yere kadar, g. biri olmadan bu başlığın tadı tuzu olmaz.
    buldunmu reha
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Sayfa 750/893 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •