Sayfa 1000/1005 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Sn.Mert ağabey hangi film?
    Ooo hhoo ...

Sil baştan alalım

https://www.hisse.net/topluluk/showt...45#post6801745
    Hayat hoş gerisi boş

müthiş haber akışı var. tursg ne yapmış öyle. en büyük ortağı varlık fonu.

erdemir geçen yılki karını 1 çeyrekte yapmış.

3. Değerli palişkomun şahsında tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim

https://www.instagram.com/reel/C51QCLgrBji/
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Endeks %17 yükselmiş.
    2 Ay önce mavi kuyruk karides 400-700 tl kg.idi...güncel fiyatı 1.000-2.500 tl. arasında boyuna göre fiyat değişiyor.%400 yükselmiş.
    Neyse ki ıvır zıvır dediğin hisselerle karides standartlarını yakalıyorum.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Ereğli de 1.çeyrek bilanço daha iyi gelecek. Mayıs 10 una kadar gelir..
    Ekranda bence bu dönem olması lazım. Ben alım yapmaya başladım..
    26 Nisan da yazmıştım.
    Kısa bakışla bile güzel bir bilanço...Gece detaylı bakacağım...Rakamlar piyasa beklentilerinin de üstünde gelmiş görünüyor.. Hayırlı olsun...

6. Çok net yabancı alışı var
    Yukarı trendin hızlanmasını bekliyorum
    Havuzdan mal çekip hergun 1 2 m aciga basan ambardaki fare fazla dayanamaz

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    İçinde küçük TÜPRAŞ var.PETKOM...Kısa vade bilemem ama uzun vade bence mutlaka portföylerde olmalıdır.2 sene önce GARANTİ 10 tl iken söylüyorduk ..şimdi 90 oldu.

Bu işler 1-3 ayda olmaz.Batmayacak büyük varlıklardaki temel düşüşler fırsattır.10 yıllık dibi 0.4 dolar ..şimdi 0.60 dolar..

Bunun gibi 10 hisseden oluşan portföye 100 k dolar yatırırsın 2 sene sonra 400-500 k diye çekersin..Benim borsa stratejim budur..Hissede ASLA TRADE ETMEM..

12000 endeks bekleyip % 25 düzeltmede mi alıcaz bunları? EEEE not alıyordun bizi ne oldu? Hani endeks giderse de sensiz gitsin di. Çok basit özür bekliyorum senden.

Bizi bu piyasadaki kolpacılar ile karıştırma. Beni çevremdekiler bile buradan yazarsam okur çok konuşmam ben.

Şimdi istediğin kadar hatta zabaha kadar özür dilememek için taklalar atarak geçirebilirsin bu akşamı.

Not: Kızmak olmasın onu not ederken düşünecektin....Bir de tavsiye kimi not ettiğine dikkat edeceksin. El Turco da not edilecek değil kayda alınacak biri.Saygılarımla
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 1000/1005 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •