Sayfa 1002/1005 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O zaman da dedim..AMA SEN CESARET EDEMEDİN..Buyur yaz 2-3 aylık öngörünü dedim..ama TIK ÇIKMADI..O zaman neden konuşuyorsun?

Endeks 10.200 de.Benim sana düşünceni açıkla dediğimde endeks 9.800 dü...

Arkadaş senin kafan çalışmıyor mu?..Hala aynı yerlerdeyiz...

Ben seni 2-3 aylık yoruma davet ettim ama YEMEDİ..BİR ŞEY DİYEMEDİN..Endeks 15.000 olsa bile senin tek kelime hakkın yok..Çünkü BİR FİKİR BEYAN EDEMEDİN...

Ha...ben dediğimde hayır: ben 2-3 ay için mesela 13.000 bekliyorum. deseydin ve endekste 13.000 olsaydı.TEBRİK ederdik..AMA SEN KAÇTIN...

Ben kimse ile paylaşamam dedin..Anlamsız-saçma olaylara girdin...

istersen 10 kere daha nalatayım....

Benim PETKOM vs..olayım..potansiyel hisselrdir...Zamanı gelince alınacak..Cidden okuduğunu anlayamıyrosun...

baka hala sana aynı soruyu soruyorum..endeks 102xx de..2-3 ay sonra ..var mı bir öngörün?
    Ben cesaret mi edemedim. Full borsada mal taşırken. Yok artık.

Bak sen karşıdan bunları yazdıkça hayır beni böyle çözümlüyorsan diğer çözümlemelerin acaba nasıl biraz bunu düşün.

Ben yeri gelir tahtacıya yeri gelir haklı isem patrona posta koyarım. Dinlemeyecek olanında işi kolay olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,734
    Ben o zamanda söyledim..3.10 dolarda tüm hisselerimi boşalttım ve SIFIR HİSSE GİDİYORUM...

VİOBDA ise 40 kontrat ile trade ediyorum.Arkadaşlar bilir metastosta yaptığım sistemle viobda trade ederim.

Benim hisse almam için(yılda 1-2 kere orta vadeli alış yaparım): göstergelerin ciddi soğuması lazım..

Ya belki 1.200-1.300 olur..oradan %20-25 satış yer..ya da 10.000 den %20 satış yer..o zaman hisse alırım..

O ZAMAN AYNEN ŞU ŞEKİLDE KONUŞTUM..Çünkü STOPLOSSUZ ORTA VADELİ ALIŞ YAPIYORUM..VE ASLA SATMAMAK KOŞULU İLE..

Asıl olan ASLA KAYBETMEMEKTİR..

Endeks 1.200 olsun veya 1.300 zaten 40 kontrat 4.8 milyona yakın poz. almak demektirParayı hisseden değil de viobdan kazansak ne olacak...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,641

4.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Çok net yabancı alışı var
    Yukarı trendin hızlanmasını bekliyorum
    Havuzdan mal çekip hergun 1 2 m aciga basan ambardaki fare fazla dayanamaz
    3.20-3.24 dolar üstüne yerleşmesine izin vermiyorlar ama satıcı da eldeki malı vermek istemiyor... Normalde dirençte sert satış yemiyor ve oraları deneyerek yıpratıyorsa yukarı gitmesi lazım.
    Tahvile bugün de giriş var. Yabancının net girişi de rakamlar ile açıklandı gene..
    Virmanlı malı satsın bakalım...Tıkanınca nasılsa gerisin geri alacak..
    Görüntüde yukarı gidecek gibi..Borsayı bozacak bir siyasi gündem de görünmüyor.. Hayırlısı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,734
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben cesaret mi edemedim. Full borsada mal taşırken.Yok artık. % de 5 mi. Ben tuşa basmam o kadar hedef için.
    neyin kafasını yaşıyorsun..22 nisan mesajı..FORUMDA BULABİLİRSİN..Endeks 9800 iken...Defalarca buyur 2-3 aylık öngörüde bulun dedim..ama bulunamadın..sonra endeks %5 gidince ortaya çıkıyorsun..endesk 15.000 bile olsa burada en son sen konuşmalısın..Çünkü o zaman bir şey diyemedin..

Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    3.20-3.24 dolar üstüne yerleşmesine izin vermiyorlar ama satıcı da eldeki malı vermek istemiyor... Normalde dirençte sert satış yemiyor ve oraları deneyerek yıpratıyorsa yukarı gitmesi lazım.
    Tahvile bugün de giriş var. Yabancının net girişi de rakamlar ile açıklandı gene..
    Virmanlı malı satsın bakalım...Tıkanınca nasılsa gerisin geri alacak..
    Görüntüde yukarı gidecek gibi..Borsayı bozacak bir siyasi gündem de görünmüyor.. Hayırlısı...
    324 uSd kolay bir yer değil ilk seferde geçerse gerçekten çok şaşıracağım.Pozisyon değişimi ya da sat al belki yaparım ama full pozisyonda kalacağım yine de.

324 USd altı üstü gündüz ile gece kadar farklı olacak çünkü. 324 USD yaklaştıkça olumsuz haber gelmesini beklerim.Gelsin ki bazıları malını satmaya razı edilsin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. dayı merkez bankası toplantısını açıp izleyin youtube dan bugünkü

birde eskisini izleyin..

alma kardeşim alma dan nereye gelmişiz dayı gerçekten inanılır gibi değil.

gözlerimizdeki ışıltıdan egonominin analizini yabmakdan nereye gelmişiz. alma kardeşim alma.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    neyin kafasını yaşıyorsun..22 nisan mesajı..FORUMDA BULABİLİRSİN..Endeks 9800 iken...Defalarca buyur 2-3 aylık öngörüde bulun dedim..ama bulunamadın..sonra endeks %5 gidince ortaya çıkıyorsun..endesk 15.000 bile olsa burada en son sen konuşmalısın..Çünkü o zaman bir şey diyemedin..

2-3 Aylık öngörü ne ya. Allah aşkına karşı yazı yazdığın kişinin kalibresini anlamaya çalış sen önce biraz. Bu kadar da kıvranma özür dilemekte bir Erdemdir.

Sayfa 1002/1005 İlkİlk ... 250290295299210001001100210031004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •