Sayfa 3/350 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2793 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bana neden geliyor o kısmını anlamadım Zdx&Lunar abi sen bu yazıyı zamanında çöp bist çöp bankalar diyen vicente abiye yazmışsın.
    Bu arada vicente yanluş anlama, ağlamayana meme yok derler, ağlaya ağlaya bankalara ralli yaptırdın, tebrik ederim

Sana geldi Bozkurtum vardır bir sebebi. Tamam kısa vadeli endeks yorumlarında sana biat ediyorum. Ayağına taş değmesin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sana geldi Bozkurtum vardır bir sebebi. Tamam kısa vadeli endeks yorumlarında sana biat ediyorum. Ayağına taş değmesin.
    İyi o zaman bende kısa vadeli endekis düşüncemi yazayım, geçen haftaki not artışından bu yannı endekiste düzeltme bekliyorum bir türlü gelmiyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3. Ben ihtimal vermem ama şöyle de bir şey düşmüş.

https://twitter.com/cumhuriyetgzt/st...Msu5tBd0A&s=19

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İyi o zaman bende kısa vadeli endekis düşüncemi yazayım, geçen haftaki not artışından bu yannı endekiste düzeltme bekliyorum bir türlü gelmiyor
    Diye diye düşürecen Tabi yükselen takozu da gördün tepede....
    Şu güzelim kirazdan kasa kasa yememize engel olamazsın.. Her 3 lot Tüpraşa 1 kg alacam...

yeni başlık hayırlı olsun

bear_bull abi açtı ise pist kimseye yar olmaz ... temiz 2 ay testeresi var

Sağlam adam açmış hayırlı olsun. Memet açsaydı işiniz bitmişti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Diye diye düşürecen Tabi yükselen takozu da gördün tepede....
    Şu güzelim kirazdan kasa kasa yememize engel olamazsın.. Her 3 lot Tüpraşa 1 kg alacam...

Gördün mü kirazı, çürük çıktı birazı.
    AL bu kirazdan, kalmaz birazdan.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Gördün mü kirazı, çürük çıktı birazı.
    AL bu kirazdan, kalmaz birazdan.
    600 lira....Bir de çürük çıkarsa pazarcıyı vururlar...

Sayfa 3/350 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •