Sayfa 517/621 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 4965 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Yoksa piyasada alıcı olmazsa nasıl satarsın malı? Gap olur gup olur sonra bu işler, zarar edersiniz finanscilar huuu.. size söylüyorum söylemedi demeyin. Qnbtebss..ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kartopu hc taktiksel tırtıklamaya çalışıyor, karax abi malları yerine koydu sotede bekliyor tahtaci az bi kafayı çıkartsa kafaya geçirecek, esozcan hc de grafikisini kedi gibi cizmiş sinyal vermiyor.
    Ben yarın bikaç ceton daha atarım makinaya, defansı sağlama almam lazım, gol yemiyelim haftanın son günü
    Bak bunda kaleye geçtin olmadı, defansa geçtin olmadı, o da yetmedi çocuğu oyuna defansa kaleye falan geçirdin. Onlar hiç olmadı.
    Bir kere de forvet olsan gole koşsan olmaz mı? Hayatın defans.. 😊 ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bak bunda kaleye geçtin olmadı, defansa geçtin olmadı, o da yetmedi çocuğu oyuna defansa kaleye falan geçirdin. Onlar hiç olmadı.
    Bir kere de forvet olsan gole koşsan olmaz mı? Hayatın defans.. 😊 ytd
    Zamanı var spenc hc, çok iyi forvet oynarım, hatırlarsan ilk kez tavana yapıştırmıştık o gün

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    esozcan hc de grafikisini kedi gibi cizmiş sinyal vermiyor.
    tm hocam göze hoş gelecek bir grafik göndereyim.. SMK grafiği...SMK Zimbabwe dilinde '' para ne derse o olur'' sözünün kısaltılmışı..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Dün Ereğli bedelsiz açıkladı bugün tepeden açtı sonra yana yattı mali çaktı, bugün deli kar açıkladı forumuna bir girdim yazdım 189 kisiye selam verdim, sonra dedim burasiaz ve öz .. Kurumlar ne diyordu yakin gecmiste sektörlerkiçin yarın ola hayrola.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    tm hocam göze hoş gelecek bir grafik göndereyim.. SMK grafiği...SMK Zimbabwe dilinde '' para ne derse o olur'' sözünün kısaltılmışı..

Esozcan hc emeğine sağlık, paranin başlangıcı ve bittiği yeri gösteren ikili salto grafigi.. ytd

spenc hc hatırlarsan smk da 3 dip yakalamıştık..

GÜNLÜK.......kahve üstte olursa hakem 2 puan yazıyor.. mürdüm yukarıda olurda VAR devreye giriyor..

malsız ve çulsuz olarak iyi çalışmalar...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Artık VAR a gitmek istemiyorum, böyle bir yere VARamiyoruz, hep şike, hep hakemi sovmeler.. Gol olsun artık yeter, hakem duy sesimizi taraftar bağırsin gari.. Ytd

Sayfa 517/621 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •