Sayfa 367/382 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3050 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Oyakın 2 mayıs itibariyle aldıklarından 980 bin lotu kaldı elinde ben onu takip ediyorum.
    Dün 1 mio sattı
    Bugün 300 bin
    Hızarcılar ordaki parayı almadan rahat bırakmazlar gibime geliyor.
    baskıyla sattır topla al elinden sonra yukarı sür başka müşteri geldi mi boca et bas aşağı topla.
    Ezberledik artık
    Bilançoların iş ilişkilerinin konuşularak bu hareketleri göz ardı edecek ortamların gelmesi lazım.Yoksa 3 gün önce bofa bugün oyak yarın global illa birilerini sıkıştırmaya oynayacaklar.

Takas analizi görebilen varsa citi takasındaki lot sayıları ne alemde kaçmış kaç olmuş 1-2 haftada yazan olursa sevinirim.

17,60 alış yazdım. 17,68 DEN DÖNERSEN KÜFÜR EDERİM O NA GÖRE

3.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    17,60 alış yazdım. 17,68 DEN DÖNERSEN KÜFÜR EDERİM O NA GÖRE
    Bugün yada yarin görebilir. SPK onayı en az 1 ay yada 3 ay sürüyor onaya kadar çok su götürür .tabi petrol çıkardık falan haberi çıkmazsa.
    Son düzenleme : canran57; 09-05-2024 saat: 13:49.
    Yazdıklarım sohbet amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Nasıl olacak bu işler cante artık zamanı gelmedi mi?

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --halka arzdan beri 10 kat primli....zirveye göre çok düşük diye değerlendirmek ne kadar doğru...2. çeyreğin bitimine 50 gün kalmış...6 gün faaliyeti var...yani bundan sonra üretime geçse bile faaliyet karı elde etmesi çok zor...
    ne yapalım diyorsun. senin güzel hatırın için satalım.
    ne alalım.
    bana öyle bir hisse söyle ki, durumu bundan parlak olsun.
    sakın ha kredi borcu olmasın.
    milletin 2-3 ay sonra her şeyi almaya parası yetmeyecek.
    ekmekten sudan sonra gelen bir ihtiyaç olsun.
    sakın ha şişmiş holdingleri, bankaları, sanayi şirketlerini de söyleme.
    en az 1-2 senedir borsada olsun.
    en az %100 para kazandırmışlığı olsun.
    bütün hisseler yukarı gittiğinde o da yukarı gitsin. hatta başka hisseler eksi yazarken o artı yazsın.
    en geç eylül ekim ayındada %100 para kazanmış olsun.

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --halka arzdan beri 10 kat primli....zirveye göre çok düşük diye değerlendirmek ne kadar doğru...2. çeyreğin bitimine 50 gün kalmış...6 gün faaliyeti var...yani bundan sonra üretime geçse bile faaliyet karı elde etmesi çok zor...
    evet 10 kat primli
    şu anda 17,99
    1 sene sonra 10 kat 179 TL

7. Elinde hisse olmayıp ne bilim gelip burda şöyle böyle diye yorum yapması enteresan he😀 yahu hisse madem kötü he ne işin var bu topikde demezlermi regal bey hergün cvp veriyor izliyorum sanırım hisse lerdeki mantık şu şekilde olmasını istiyorlar, aldık hergün uçsun he oldu parayı koyacak yer bulamayız😀 bir hissede 2 yıl bekledim yayla enerjide maliyet 2.80 di investe habire hobbitler kötüleyip, durdu, lakin öyle bir inat ettim ki 27500 adet hissemi çok olmasada iyi yerden sattım demem o ki sabırlıyım alır unuturum para oldukcada biriktirrim hedef mi kızıl elma😀

8. Herkes görevini yapıyor.
    Tahtacı, tahtada gerekli operasyonları yapıyor, adamları buralarda olumsuz yazılar yazıyor.
    Biri hisse hakkında sürekli olumsuz yazılar pompalarken, öbürü tarafsız yazı yazma görüntüsünde alttan alta oyma peşinde. Kendince tabi. Citibank takaslarını arttırdığı bir dönemde feci durum Citibank çok satmış diye yazıyor.
    Yalanını yüzüne vurunca, geri vites yapıp, hay aksi yanlış görmüşüm diye pişkinlikle yazabiliyor.
    Kimler olduğunu biliyoruz.
    Yazsınlar bakalım.

Sayfa 367/382 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •