Sayfa 175/198 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon
Arama sonucu : 1583 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. hisse 45 lere yolcudur

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Bir ara bende yoklayayım bakalım. Özellikle cari yıl beklentilerini paylaşmaları bizler icin sigorta olacaktır.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben dün şirketi tekrar aradım ve yatırımcı sunumunu sordum..

Semih Bey sunumla ilgili kendisinin bir hazırlık yaptigini fakat henüz bunu yönetime sunmadigini yonetimden onay alması durumunda yayinlayabilecegini iletti.

Yatırımci sunumu ve 2024 beklentilerinin bu sunumda yer verilmesi ile ilgili sirket aranıp yatirimcilarin bununla ilgili güçlü bir talebi olduğunun hissettirilmesinin sunumun yayinlanabilmesine katkı saglayabilecegini dusunuyorum.

Sn Balikadam siz de gorusebildiniz mi bu konuyu?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Rakamda bir yanlışlık olmasın,,ben kap hatası olduğunu düşünüyorum,bakalım düzeltme gelecek mi?
    Yok hep bu kadar veriyordu zaten.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Kimse yatırım yapmak varken temettü istemiyor,,,açıkçası yatırımcı ile dalga geçtiler,,hiç vermeseydi daha güven verirdi.
    Biz alıştık bu temettü miktarına hocam. çok takılmamak lazım az olmasına filan. önemli olan işlere devam edip satışlarını ve çalışan sayısını artırması. Benim son bilançoda hoşuma gitmeyen tek şey personel sayısının benim beklediğim düzeyde artmaması oldu. Ama 2024 birinci çeyrekte personel sayısında da güzel bir artış bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    hisse 45 lere yolcudur
    Öyleyse burdan satıp 45'den alalım. 2 TL marj var. Gayet iyi.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

6. faaliyet raporunda geleceğe dair hiçbir beklenti yok. bakıyorsun diğerlerine geleceğe yönelik beklentiler vs. ballandırılarak anlatılıyor. bizim faaliyet raporları hep copy-paste.

7. ortaklıklardan gelecekte ne kadar bir gelir bekleniyor mesela. 2023/9 mesela 8 milyon zarar var. 2023/12 de ise 15 milyon kar var. yani yalnızca son çeyrekte 23 milyon gelir gelmiş. bu aslında pozitif. seneye bu ne kadar olabilir??? beklenti nedir vs. hiçbir halt yok. tamam şirket hep kar ediyor karını artırıyor. kabul. bunun için tutuyoruz zaten. fiyatlamalar da en iyi ihtimal gerçekleşenler üzerinden oluyor... yeteri bilgilendirme yok...

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    ortaklıklardan gelecekte ne kadar bir gelir bekleniyor mesela. 2023/9 mesela 8 milyon zarar var. 2023/12 de ise 15 milyon kar var. yani yalnızca son çeyrekte 23 milyon gelir gelmiş. bu aslında pozitif. seneye bu ne kadar olabilir??? beklenti nedir vs. hiçbir halt yok. tamam şirket hep kar ediyor karını artırıyor. kabul. bunun için tutuyoruz zaten. fiyatlamalar da en iyi ihtimal gerçekleşenler üzerinden oluyor... yeteri bilgilendirme yok...
    şirketler yeni alındı. yalnızca 2023 ilk çeyrekte 1 milyonluk bir kar var. öncesi yok zaten. aynı yıl içerisinde çok iyi kar edilmiş aslında. hangi açıdan baktığımız önemli. diğer taraftan bakıyorum: belki bu durum da bir şansa dönüşür. iştirakler bence hiçbir gelecek projeksiyonlarda fiyat belirleme üzerinde dikkate alınmamış. bilinmemesi paylarımızı artırmak için bir fırsat da olabilir.

sizler ne diyorsunuz. iştirakler den 2024T ve 2025T de payımıza ne kadar bir kar düşer.

Sayfa 175/198 İlkİlk ... 75125165173174175176177185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •