Sayfa 630/658 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon
Arama sonucu : 5261 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Tacirler 2 ay önce aldığını bastı zararına..
    Pastanın dağıldığı doğru tespit değil..
    Vallahi piyasa da neden insanların para kazanamadığını çok iyi biliyorum ve inanın hiç üzülmüyorum..
    Rüzgara göre pozisyon alanlar en ufak bir türbülansta verip kaçıyor,biz temeli prospektif geleceği anlatıp duralım nafile keko dostum..
    Fiyat şeytandır..
    kardeş son 10 günlük pasyata bakıp aydınlatırmısın ben doğrudur demedim beklemeden yana olanlar ve döviz ile iş yapıyorlar herşeyin farkındakıyım merak etme ...ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    kardeş son 10 günlük pasyata bakıp aydınlatırmısın ben doğrudur demedim beklemeden yana olanlar ve döviz ile iş yapıyorlar herşeyin farkındakıyım merak etme ...ytd.
    Pastanın dağıldığı yok. Bofa (veya bofa görünümlü bıyıklı) al satla hisseyi baskılıyor. Bugün de tacirler malı bastı zaten 200bin lotu vardı toplasan 8 milyon lira. Son 10 gündür citibank topladı iş sattı, bence sag cep sol cep.

Hissede kademeler cok bos bazen alt alta 5 kademede 1er tane lot oluyor, bu düsüslere katlanamayacaksanız cok yanlıs hissedesiniz.

Şirketin kurumsal olmadıgını biliyoruz, bana kalırsa bilancoyu da kasıtlı göndermiyorlar. Ancak kücük yatırımcıysanız ve psikoloji yönetemiyorsanız bu hisseye tüm sermayenizi baglamanız yanlıs.

3. Bofa aldı 2 mayıstan 7 sine kadar 44 ort ile,sonra döndü bastı 41,5 dan geriye..
    Tetikleyen tacirler oldu..

4. Mesela gedza ve ozrdn bilançoları da gelmedi 2023/12..
    Kasıtlı olduğuna inanmak istemiyorum..

5. Tahta gerçek sahibine geçmiş gibi geldi bana..

Sayfa 630/658 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •