Sayfa 39/60 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 478 madde; 305 - 312 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

92 tl destek arkadaşlar

2.  Alıntı Originally Posted by rosemoon Yazıyı Oku
    92 tl destek arkadaşlar
    Benim destek noktası 96.
    Altını gösterdi, Üstüne çıktı!
    Tuzak olabilir?
    Bu nedenle kapanışı bekliyorum!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

3. Altı üstü bilmem çuvalla parayı getirdik 80 ler endex salinca bekliyorum endexi

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Altı üstü bilmem çuvalla parayı getirdik 80 ler endex salinca bekliyorum endexi
    Endeksi bekliyorsan boşuna bekleme,
    Endeks salmaz,
    Pkart ı bekliyorsan diyeceğim yok,
    O salabilir! Ben de bekliyorum.
    Çuvalla paran varsa, dal ortadan,
    Herkes yiğit görsün,
    Şanın yürüsün.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

5. Adamı delerler pkart bu... Çuvalı delinse şükredersin... Delikanlıların kralı burada

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adamı delerler pkart bu... Çuvalı delinse şükredersin... Delikanlıların kralı burada
    İşb nin tahtacısı ile,
    Pkart ın tahtacısı aynı kişi.
    Çuvalı orada doldurduysan,
    Burada kaptırmayasın!
    Çakalın huyu pistir,
    Verdiğini mutlaka geri alır!

7. Sonradan edebinle karnın doyunca kalkarsan sorun yok.Ama açgözlülük yaparsan biraz daha yiyelyim dersen kustururlar adamı... Çakal namı değer usta ya saygım sonsuz Sizede yeni isbtr em benim ama beklemedeyim 80 ler ya nasip nasip olmazsa olana helal hoş olsun

8. Neyse boyle iyi 55e gelse alirimcilar 80 e gelse alirimci olmus, yarin 150 ye gelse alirimci olurlar umarim en sonunda 500 e insin alirimcilara verirler daha asagidan olmasin)

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 39/60 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •