Sayfa 726/805 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon
Arama sonucu : 6436 madde; 5,801 - 5,808 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Burayı okuyan yatırımcılar varsa kimseyi ben dahil dikkate almayın.Gidin faaliyet raporu okuyun şirkete mail atın mektup yazın gerekirse koc grubu otomotiv grubuna sorun.
    Fordotosan ucmaz kaçmaz ama enflasyonu da daima yener temetrü de bonus olur orta vadede.
    Ytd

2. Evet, @gürselbb abimizden teknikçilerde pek görülmeyen, ender gelişen Osasuna atakları gibi, "para tekniği çizer, yağmur yağdı teknik bozuldu, sular kesikti rsi cortladı, Fener Konya'yla berabere kaldı Bolinger cıvıttı, Hagi Dinamo Bükreş'le anlaştı Courier satışları düştü" tarzı bahaneler olmadan grafiklerinin ve hedef fiyatlarının arkasında sağlam ve dik durduğunu bizatihi canlı kanlı görüyoruz.

Ben pusuda bekliyorum, 1.500'e giderse "eheuehue, iyi ki satmamışım" 1.000'e düşerse de "iyi ki satmışım" diyip hava atacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Biz sorduk dedik ki yabancı gelince ne alır diye?
    Kelebeğe vs ye bakmıyorlar demek ki bazen😀

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Kötümser kimse göremiyorum ben şahsen burada.Çok çok realist ve strateji sahibi olan var derseniz onu anlarım.Bu tarif kendim içinBunun dışında strateji sahibi olarak başta dudu bey ve birkaç arkadaş var.Birde teknikçi abimiz var onada itiraf edeyim yaptığı analizin arkasında durduğu için saygı duydum.Haricindeki herkesin subjektif,duygusal,klasik turkish ky olduğu ayan beyan ortaya çıktı son bir haftada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Madem cevap verdin bende cevapsız bırakmıyim seni

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Eyvallah dudu hocam varolasın.

Maalesef alarm zilleri az önce açıklanan kamyon ihracat rakamları ile devam ediyor.Kamyonda düşüş geçen ay başlamıştı,bu ay resmen duman olmuş %52 düşmüş.Çok can sıkıcı gelmeye başladı veriler.

https://x.com/fire_ozgur/status/1788...8zR8BW99R1jyoQ

Bu arada kurlar tarafındada ankarada ekonomi kulislerinin deneyimli gazetecisi kişi bakın neler demiş,hem satışların düşmesi hemde kurların düşmesi aynı hatta üst üste gelirse derimizi yüzerler tahtada.Mekanizma alarmı şiddetleniyor,gözler artık bende pür dikkat radar/veri ekranlarında olacak.Hayrolsun akıbet inş.

https://x.com/erdalsaglama/status/17...8zR8BW99R1jyoQ

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    İç piyasanın berbatlaştığına net delil.Önceki aydan geçen aya ağır vasıta satışı %52 düşmüş,bari biraz usturuplu düşeydin arkadaş.Şubat/Mart satışında başlamıştı bu cephede düşüş,katmerli devam etmiş.Asab bozucu yaw,mayıs-haziranda böyle gelirse kurlarda böyleyken 2 nci çeyrek bilanço b..k gibi gelir.

Bu yorumlar size ait Realistten ziyade kötümser olmuş bence.
    Fordun b.k gibi bilanço açıkladığını tarihte hatırlıyormusun.

5. Amacım polemik oluşturmak değil siz cevap verdiğiniz için cevap verdim.

6.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Amacım polemik oluşturmak değil siz cevap verdiğiniz için cevap verdim.
    Est.Karseş ben on numara bilanço bekliyorum benim kötü bilanço beklediğimi nerde okudun anlamadım.Hatta yeni zirve bekliyorum onuda defalarca yazdım.Benim beklentim yeni zirve sonrası satış adetlerindeki düşüş mayıs dataları ile pekişirse endeksin gerisinde bir performans dönemine girileceği.Bu kötülemekse evet kötüledim yani ne diyimki

Cahillik mutluluktur!

7. Bist100,o 10383 ü geçmediği ve kapanış olarak 2 mum bırakmadığı sürece.......
    o 10383 ne kadar dener ve aşamazsa o kadar zayıflar..akabinde hemen soluksuz 0,236 ayağına getirirler...9978..
    o da %4 lük bir düşüş olur..
    zeytinin üzerine yine kendi yağını döken hayat bize neler yapmazki Osman ım...
    demedi deme
    forumda ki herkes hakikatten zeki,sadık,objektiflik yolunda ilerliyor
    tartıştıklarımız olsada hakkımızı vermişler..onların yorumlarıda iyi..
    inanmayacaksınız uzunvade87 de iyi şeyler söylüyor
    Osman ımı tek geçerim..o ayrı
    teknik analiz çalışmaya başlamış ki.....of of...

8.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku

Bist100,o 10383 ü geçmediği ve kapanış olarak 2 mum bırakmadığı sürece.......
    o 10383 ne kadar dener ve aşamazsa o kadar zayıflar..akabinde hemen soluksuz 0,236 ayağına getirirler...9978..
    o da %4 lük bir düşüş olur..
    zeytinin üzerine yine kendi yağını döken hayat bize neler yapmazki Osman ım...
    demedi deme
    forumda ki herkes hakikatten zeki,sadık,objektiflik yolunda ilerliyor
    tartıştıklarımız olsada hakkımızı vermişler..onların yorumlarıda iyi..
    inanmayacaksınız uzunvade87 de iyi şeyler söylüyor
    Osman ımı tek geçerim..o ayrı
    teknik analiz çalışmaya başlamış ki.....of of...
    Ben hep iyi şeyler söylüyorum;)
    Genc adam iyimser olur.
    Ytd

Sayfa 726/805 İlkİlk ... 226626676716724725726727728736776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •