Sayfa 30/298 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2382 madde; 233 - 240 arası.

Konu: Viop LVII

1. Kamuda tasarruf olabilir mi. Bizde dolambaçlı yollar ile bu aşılır. Mesela makam aracı alamıyorsa yaptığı ihale ile bu ihaleye giydirilir. Zaten davet usulü ile ihale yapılıyor. Her ne ihtiyacı varsa bu şekilde aşılır.

2. ABD Çin arabalarına vergi koyacak haberleri var %100. Epik şekilde. Supercycle dayı.

Adios.

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İş Bankası 2024'ün ilk çeyreğinde 14 milyar TL net kar............piyasa beğenir herhalde ....
    Ben beğenmedim hocam, ters kalanlardan çıkabilir

Haftaya kırbaç var,sonrakine ilk çeyrek bilanço lar,çıkış kapısı, sonra helva yeriz
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Nasıl yani bi tik daha kemer mi sıkacaz, benim kemerde delik kalmadı, direk toka ile tutturuyorum tumanımı, buna nasıl bi çözüm bulacam
    Yaprak modu ,asma yaprağı da uçmuş ya dayı,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. https://twitter.com/bayraktarekrem/s...EG1Z1LixQ&s=19

Anlaşıldığında eşeklerim x3 yapar ,birazda anlayanlarla x2=oldumu x5

6. Göçmenler in sağlık ortopedi ilac vsvs hakkında yeni karar çıkmış.

Lanet olsun böyle insan sevgisine,

Ne diim habire millete bizlere hesab çıkıyor,

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Göçmenler in sağlık ortopedi ilac vsvs hakkında yeni karar çıkmış.

Lanet olsun böyle insan sevgisine,

Ne diim habire millete bizlere hesab çıkıyor,
    Gördüm...
    Dışarıdan göçmenler için para geliyor. Tabi biz de bir dünya para harcıyoruz. Sağlık, sosyal yardım vs...Hatta çoğu bizden gidiyor...
    Gelen paraların kullanım yerleri ile ilgili ön şartlar olabilir. Bu tarz genelgeler de onunla ilgili bence... Sadece yılbaşından itibaren yani geriye dönük ödeme kısmını anlamadım..Demek mağdur göçmen kardeşlerimiz olmuş...

Sayfa 30/298 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •