Sayfa 633/658 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643 ... SonSon
Arama sonucu : 5258 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Valla, ayrı bir sinerji geldi Sayın keko sayesinde hem kağıda hem başlığa. Allah’ın kendisine sunduğu aklı, bilgiyi gayet şeffaf ve çıkarsız bir şekilde paylaşanlarla bir arada olmak keyif verici...
    hisseye ilk geldiğimde sayın hissedarxd dostumuzun benim hakkımda yaptığı yorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hisseye ilk geldiğimde sayın hissedarxd dostumuzun benim hakkımda yaptığı yorum...
    Sen bu hisseye "portföyümün % 5'i ile girdim" dediğinde, ben tahtacı ile uğraşıyordum... Bak, geride ne yazdım: Verseydi alacaktım, yaklaşık 1 milyon lota kadar !... Senin bana faydan hisseyi pazarlaman oldu yalan yok...Yani o aldığınız 3-5 bin lotla tahtacı olmadınız... Ha, sayende güzel para kazandım...Bunun suçu da bende değil çünkü kural olarak mal çoşkuda verilir...Aldıkaçtı'lar ile nikah yapmadım sonuçta...

*

Bir de şunu hiç kimse unutmasın ki, 19 TL fiyatlarda yazılanlar ile 50 Tl fiyatlarda yazılanlar gayet tabiki farklı olacak...FK artmış, PD/DD değeri yükselmiş ve en kötüsü şirkete sinerji getireceğini bizzat hem de onlarca kez yazdığın Skumtech olayı (garip bir içsel bilgi rezaleti ile) patlamış...Yani şirket eski kimliğine geri dönmüş...

Ne yazayım, çok iyi oldu mu diyeyim...

Karşıdan bakınca donanımlı gibisin ama yanına yaklaştığımda çocuk çocuk yazılarla karşılaşıyor ve şaşırıyorum...Bana bulaşma, işine bak..Benim yüzdüğüm sular seni aşar...Allah işini rast getirsin.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sen bu hisseye "portföyümün % 5'i ile girdim" dediğinde, ben tahtacı ile uğraşıyordum... Bak, geride ne yazdım: Verseydi alacaktım, yaklaşık 1 milyon lota kadar !... Senin bana faydan hisseyi pazarlaman oldu yalan yok...Yani o aldığınız 3-5 bin lotla tahtacı olmadınız... Ha, sayende güzel para kazandım...Bunun suçu da bende değil çünkü kural olarak mal çoşkuda verilir...Aldıkaçtı'lar ile nikah yapmadım sonuçta...

*

Bir de şunu hiç kimse unutmasın ki, 19 TL fiyatlarda yazılanlar ile 50 Tl fiyatlarda yazılanlar gayet tabiki farklı olacak...FK artmış, PD/DD değeri yükselmiş ve en kötüsü şirkete sinerji getireceğini bizzat hem de onlarca kez yazdığın Skumtech olayı (garip bir içsel bilgi rezaleti ile) patlamış...Yani şirket eski kimliğine geri dönmüş...

Ne yazayım, çok iyi oldu mu diyeyim...

Karşıdan bakınca donanımlı gibisin ama yanına yaklaştığımda çocuk çocuk yazılarla karşılaşıyor ve şaşırıyorum...Bana bulaşma, işine bak..Benim yüzdüğüm sular seni aşar...Allah işini rast getirsin.
    bırak kimin çocukça olduğunu yatırımcılar söylesin...ben ilk girdiğimde ne söylediysem bu gün de aynı şeyi söylüyorum...benim fikirlerimde bir değişiklik yok...sen profesyonel davrandın....hisse ile duygusal bağ kurmadın ve kazançlı çıktın...bu senin maddi olarak başardığını gösteriyor...ama ben maddi olarak başarmayı çoktan başardım...şimdilik sen haklısın çünkü başardın...ileride kim başarılı olacak onu da zaman gösterecek...

ben ileriye bakıyorum...senin de yolun yeni hissende açık olsun diyorum...ben berkosanda devam diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Hissedarxd üstadım borsaya veda ettiğinize dair yorumlar yazdınız olabilir kar alıp çıkabilirsiniz. Zaten sığ bir hisse tahtayı etkileyen vedanızla beraber hisse düşüş trendine girmiş olabilir. İnsider bilgi akışı olmayan hisse bir elimizin parmaklarını geçmez ben bu kişilere rağmen bistte yatırım yapmaya devam ediyorum edeceğim . Benimde yüklü miktarda hatırı sayılır bir lotum var. Yüzde 50 kardan zararım var ancak geçmişe dönüp baktığımda tekrar güzel günler göreceğimizi düşünüyorum. Sadece satışı tahtayı bozmayacak şekilde yapabilirdiniz keko üstadımın stratejisi benimde aklıma yatıyor . Hisse her geri çekildiğinde ben demiştim demek için foruma mı uğrayacaksınız Dün keko üstadıma methiyeler düzen siz dün dündür bugün bugündür mü diyeceksiniz Sessizce ve sabırla beklemeye devam ediyorum bize kazançlı çıkanın kim olduğunu zaman gösterecek forumda sessiz kalmayı tercih ediyorum bu arada bilanço bilgisini insider dediğimiz önden haber alanda satmış olabilir son günlerde düşüş normal değil .. ben şirketin yaptığı işlere güvenerek ciddi bir yatırım yaptım..Biz Pes etmedik siz Bes maceranızda başarılar dilerim..

5. Merhametli,hoşgörülü ve mütevazı olmak mayamda var..liseyi bitirdiğim yıl rahmetli dedem tanıştırdı beni borsayla Allah ondan razı olsun..
    Uzun yıllar ticaret ve borsa hep beraber yürüdü benim için..25 yıla çok şey sığar..
    Aracı kurumum bile aynıdır ve hiç değiştirmedim 1999 açılışlıdır..
    Portföy v.s bunları aşmış biri olarak söylüyorum,ne aldığınızı biliyorsanız sabır edin…
    Küçük piyasa değeri ve büyüme hikayesi varsa korkmayın..görüneni değil görünmeyeni hayal edin..
    Sn.keko seni piyasa biliyor ve seviyor..
    Bu işi bilen doğru adamlardan birisin..
    Kalın sağlıcakla..

6. @Hissedarxd siz sattıktan sonra borsa dışında BES yatırımı yaptığınızı belirtiniz. Ben dahil pek çok kişi de 300k hisse satışının tahtayı bozduğu için size yazdık çizdik. Bizim de sizin de kendinize göre haklı yanlarınız var. Yalnız yazışmalar sırasında siz asıl bilanço gelsin ben ondan sonra yazacağım dediniz ve bilançonun iyi gelmeyeceğini ima ettiniz. Mantık olarak da böyle bir tahtada 300 k satan birisi bilançodan bahsediyorsa iyi gelme olasılığı düşüktür, iyi bilanço olması durumunda zaten beklerdi. 300 k böyle tahtada hisse aldığınıza göre şirket hakkında epey araştırma yapmış olmanız lazım. Bilanço hakkındaki görüşleriniz nedir? Aylık KDV beyanlarını vs takip etmişsinizdir, dolaylı bilginiz vardır vs vs.

Patronlar yıllardır güven vermiyor. Bu hisse de daha önce de hisseye bulaşan oldu ama satıp gitmek zorunda kaldı. Patron ya bu hissede tahtacı ya da tahtacıyla ortak çalışıyorlar bence. Kimseyi tahtaya bulaştırmak istemiyorlar. Hisse 20 tl civarında Keko ve daha sonra da kazançkapısı geldi. Bu hissede Keko ve Kazançkapısı’nın var olduğu yerde patron götürür mü sizce?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. BRKSN - Berkosan Yalıtım

Az lotu olan tahtalarda böyle sürünmeler normal. Sabırlı olmak ekranı kapamak lazım bu saatten sonrada tek lot satmam isterse batsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Yalnız yazışmalar sırasında siz asıl bilanço gelsin ben ondan sonra yazacağım dediniz ve bilançonun iyi gelmeyeceğini ima ettiniz.
    Asla böyle bir şey demedim ima da etmedim...Tek bir yazımı bulamazsınız bu yönde...Şirketi kötülemekle ilgili de tek bir yazım yoktur burada...

Ben Skumtech olayında bile yönetim hakkında tek 1 laf etmiş insan değilim...Böyle bir yazımı da bulamazsınız...Bu bilgiyi herkes alıp kullanabilir şirketteki çaycı bile, hep bunu dedim ve aynı noktadayım...

Sadece....Burada hiç kimse yokken (beklentimden yüksek gelen) 9 aylık bilanço için şerh koymuştum o tarihte.. Çünkü bana göre olağanın dışında bir kâr rakamı idi ve geride bu çekince ile ilgili 1-2 mesajım vardır...Aynı trendin devam edip etmediğini, makyaj olup olmadığını anlamanın tek yolu ise yıllık bilanço...Ve o nedenle gelecek olan finansalları önemsiyorum...Allah ömür verirse görüşlerimi o zaman yazacağım üstadım...

Saygı ve hürmetlerimle...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

Sayfa 633/658 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •