Sayfa 258/337 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Web sitesinde var bütün iştirakleri öküz altında buzağı aramaya gerek yok. Bu şirketide vermişler web sitelerinde aldık diye anlaşılan o ki Ülker bünyesinde değil bu şirket

Geriye dönük düzeltme yapamıyorum. United Buscuits yerine Biskot Bisküvi yi koyalım aynı oranda onu dikkate alalım arkadaşlar

Uyarı için teşekkürler sn. ft-2
    --onu koymak ile e düzeltilemez...

--artık BİSKOT bisküvi diye bir şirket yok, ÜLKER ile birleşti...yazıda ÜLKER geçen yerlere de YILDIZ HOLDİNG getirmeniz lazım...

--Ne oldu, bu devirde sansür uygulattınız...Böyle bir ayıbı ne için yapıyorsunuz?, kimi mutlu etmek için?...

--Zat-Muhterem Beyefendi nin çok çok büyüyen şirketini daha derinlemesine inceleyeceğim...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --onu koymak ile e düzeltilemez...

--artık BİSKOT bisküvi diye bir şirket yok, ÜLKER ile birleşti...yazıda ÜLKER geçen yerlere de YILDIZ HOLDİNG getirmeniz lazım...
    Az daha zorlarsanız Ülker diye bir şirket yoka kadar gidecek bu iş. Bence kafa karışıklığına gerek yok. Biskot, Ülkerin ha iştiraki olmuş ha birleşmiş Ülkerin içine girmiş. Diğer şirketlerde keza öyle

5. Neyse arkadaşlar ikili muhabbete dönmesin bu iş. Konuyu burda kapatıyorum. Gerekli bilgilere herkes ulaşabilir zaten. Biz beğendik aldık Ülkeri. Zor bir tahta, zorda bir patronu var amma her hisseninde bir zamanı var. Besili dana gibi yatmış yıllarca, bu dana bu ay sonu gelecek bilanço ile deli danaya dönmezse kesime göndermek lazım.

Borsada ucuz hisse iki elin 10 parmağını geçmez artık. Ülker onlardan biri bence. Zarardan kara geçen Migros nasıl ki 1 sene gibi kısa bir süre içinde 40 liradan 400 liraya gittiyse aynı beklenti ile Ülker de gidebilir diye düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Az daha zorlarsanız Ülker diye bir şirket yoka kadar gidecek bu iş. Bence kafa karışıklığına gerek yok. Biskot, Ülkerin ha iştiraki olmuş ha birleşmiş Ülkerin içine girmiş. Diğer şirketlerde keza öyle
    Siz onu boş verin. Cevap vermeye de uğraşmayın bence çünkü ondaki kuyruk acısı öyle kolay kolay geçmez

7. Kalp kırmaya gerek yok arkadaşlar şu ölümlü dünyada. Şurda sayılı günlerimiz var, hayatı zorlaştırmayalım birbirimize

Çekip gideceğiz hepimiz aynı yere. Hayy dan geldik, Hu ya döneceğiz. Ahmet Mehmet Süreyya bir bakmışız hepsi rüya

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Neyse arkadaşlar ikili muhabbete dönmesin bu iş. Konuyu burda kapatıyorum. Gerekli bilgilere herkes ulaşabilir zaten. Biz beğendik aldık Ülkeri. Zor bir tahta, zorda bir patronu var amma her hisseninde bir zamanı var. Besili dana gibi yatmış yıllarca, bu dana bu ay sonu gelecek bilanço ile deli danaya dönmezse kesime göndermek lazım.

Borsada ucuz hisse iki elin 10 parmağını geçmez artık. Ülker onlardan biri bence. Zarardan kara geçen Migros nasıl ki 1 sene gibi kısa bir süre içinde 40 liradan 400 liraya gittiyse aynı beklenti ile Ülker de gidebilir diye düşünüyorum
    Migros benzetmesi çok güzel olmuş hocam benzer özellikler var

Sayfa 258/337 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •