Sayfa 637/660 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon
Arama sonucu : 5273 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Müritlerini salmış üzerime keko kardeş ve aralara da her zamanki ahlak dersi buklelerini itina ile yerleştirmiş, çünkü kitlesini bu şekilde motive edeceğini iyi bilen bir stratejist...Ama ben, 80 darbesi sonrasında. o dönem 1nci şube denilen yerin karanlık delhizlerindeki işkencelerde "baskılar bizi yıldıramaz" sloganları atan bir kuşağın mensubu olduğumu hatırlatırım...Böyle basit numaralar sökmez bana...

Kendisi fon alıyor deyip müritlerine mal çakarken mübah, ben 19 dan aldığım malı kimseden habersiz, sessiz sedasız 50 den verince şöyle böyle...Tabi tabi...

Tam da kağıdı pazarlayıp kaçma hazırlığındayken birilerinin bunu farkedip satış yapmış olması ruhi durumunu esaslı bozdu, farkındayım...Ama hayat böyle işte, öyle her Allah, kitap, peygamber vs demeti içerisine yerleştirilmis hikayelere inanmayan realistler çıkabiliyor bazen...

Her zaman diyorum sayende güzel para kazandım ve zekatını Lösev'e gönderdim. En azından o zavallı çocuklardan dua almış oldun, sevinmelisin bence...
    Bir tek lot dahi satmadım.. fon alıyor da demedim..bu olayın iç yüzünü arkadaş bizzat gelip anlattı...bu forum senin yüzünü gördü...hangi yüzle buraya geliyorsun şaşırıyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bir yatırımcının borsa gibi yüksek riskli bir piyadasa kâr elde ettiği hisseyi satması sırasında birileri zarar görürse ona kul hakkı bilmem ne denmez...Bunu diyenler o hareketi kendi yapamadığı için demiştir, net ! İşte tam da buna yüksek risk diyoruz...Başkasından önce satmak yani...

Kaldı ki ben bu forumun hiç bir yerinde çok dindar olduğumu söylemedim, çünkü her akşam rakının dibine vururum ve yüksek riskli bir piyasada bütün duygulardan arî bir profesyonellik ile hareket ederim...Ama iş kul hakkı, yetim hakkına gelince o bambaşka bir şey...Kimlerin kimi Allah ile aldattığına herkes şahit oldu...

Nokta.
    Boş boş şeyler yazıyorsun..en çok istemeden senin gibilere faydamin olması beni üzüyor...bu konuda ne yazık ki ayrım yapma imkanim da yok...ben seni ALLAH a havale ediyorum...elimden de başka bir şey gelmiyor...adam gibi satsan ve ardından da böyle konuştuğun gibi konusmazsan hiç sorun olmayacak...
    Sen kendi yoluna...biz kendi yolumuza...

3. Şimdi bu hissede sen dua mi aliyorsun yoksa Bedua mi ?? Peki ben dua mi alıyorum yoksa Bedua mi ?? Neyse herkes yoluna diyorum...ama yerinde olsam bu nick ile bir daha buralara ugramazdim..kisada belki kazandın...ama uzunda kayıp ettiğini goreceksin..

4. 2023/12;
    Pd/dd 3..
    F/k 12..
    2024/12;
    Pd/dd 2..
    F/k 6..
    Sektör ortalamasını yukarıda yazdım..
    Küçük piyasa değeri büyük avantajdır..

5. buna benzer şeyleri turexte de yazmıştın kazançkapısı geç bu işleri sonra dayanamayıp verdiniz verme sebebide sert hareketler ama teknik analiz bilmediğiniz için böyle av oluyorsunuz dirençte turex gazlıyordu müritlerinden 2-3 kişi telegram grubunda şimdide berkosanda grupta ne yazdım geç kalınmış bir düzeltme siz elinize göre konuşuyuorsunuz aynısını atatp de turexte yaptıınız piyasayı iyi okuyamamanızdan kaynaklı olarak turexte size baybay çektiler ah ah birde atatp de ben ve ekibim satarsa tahta kendine gelemez lafların yokmuuydu 90 da malsız kaldın bak kağıt nerelerde turexide verdin öyle arkasından yüzde 50 gitti daha çok bu filmleri izlersiniz ah aldınız ahhh

6. keko da aynı ağzı kullanmaya başlamış üzüm üzüme baka baka işte bu işler yok berkosanda hisslerimi satarsam vicdan azabı çekerim falan takasın yüzde kaçı sende aslanım kendinizi tahtacı sanıyorsunuz atatp de sattında ne oldu lotlarını tahtayı yerle bir mi ettniz bırakın bu boş konuşmaları piyasayı bilmeyenlere yutturursunuz bu hocalık işlerinizi daaha verdiğiniz hedeflere kadar bekleyemiyorsunuz sonra nasip böyle analizi yesinler ensenizdeyiz her ortamda adam olacaksınız adam elinize göre telegramda konuşmayacaksınız

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ---gelir tablosuna kabaca bakınca satışların maliyetindeki direkt ilk madde ve malzeme giderinin geçen yıla göre çok az yükselmiş, karlılık da buradan geliyor; bu durum süreklilik arz edecek mi?
    --cevap veren olmadı; bu durum sürdürülebilir mi?...ileri de PE fiyatları arttığında ayni karları elde edebilir mi?...

8.  Alıntı Originally Posted by agresifyatırımcı Yazıyı Oku
    keko da aynı ağzı kullanmaya başlamış üzüm üzüme baka baka işte bu işler yok berkosanda hisslerimi satarsam vicdan azabı çekerim falan takasın yüzde kaçı sende aslanım kendinizi tahtacı sanıyorsunuz atatp de sattında ne oldu lotlarını tahtayı yerle bir mi ettniz bırakın bu boş konuşmaları piyasayı bilmeyenlere yutturursunuz bu hocalık işlerinizi daaha verdiğiniz hedeflere kadar bekleyemiyorsunuz sonra nasip böyle analizi yesinler ensenizdeyiz her ortamda adam olacaksınız adam elinize göre telegramda konuşmayacaksınız
    Hoca moca değilim dostum..sermayem de bir tahtaya etki edecek kadar değil..zaten bunu her fırsatta söyledim..zirvelerden satmak istememem bana has psikolojik durum...kimileri zirveden yüklü satar hisse sert düşünce de foruma gelip bir yerleri ile yatırımcıya güler ...ben bu duruma düşmeyi istemem...atatp yi sattıktan sonra bile haftalarca elimde varmış gibi yorumlarıma devam ettim..kendimce destek verdim..ben elime göre konuşmuyorum...tam tersine elimde olsa da olmazsa da fikirlerim değişmiyor..söylediklerini benden alıntılar yaparak eleştir...çünkü olmayan şeyler ile beni elestiriyorsun

Sayfa 637/660 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •