Sayfa 38/318 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2542 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Nedense aklıma Gundi geldi...

Nedense?

Neyse..

Dobraağ bol olsun..

Allah sonumuzu benzetmesin.
    Yalnız o pandemi sonrası PETKM derken ben 70-80 lerde TUPRS ta yazı yazıyordum. Bence yeterli cevap olmuştur sanırım. İnşallah bir şekilde o da kendisini kurtarmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    zdx dünya düzdür de geç çok düşünme .. senin gibi birine fazla gelir konular.

Ben düşünmem analiz yaparım. Finansal yatırım yaparken işime duygularımı karıştırmam. Sana da tavsiye ederim. Ben filozofum dediğimi hiç hatırlamıyorum.. Bu topicte düşünce platformu değil. Haybedeye de bana kızma. Sana birilerinin benim yazdıklarımı yazması lazım. Var sen beni kötü bil sıkıntı yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    trend didin, öyle didin böyle didin

cuma günü long açtık... 10000 puan makastan yedi... ne edecüük dayı ?

cumadan kalan longlar elimize yapışırsa ya
    Sabret kazanırsın. Senin tarzın ayrı halbuki D83 dedi diye Cuma burada yazı da yazmadım hatta 1 gün öncede EREGL falan yazdım diye hatırlıyorum ama malum yaşlılık belki de yanlış hatırlıyorumdur....

Herkese iyi akşamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Tasarrufa başladık mı başladık 6 ay önce burada yazdım sene sonu imf ye giderler dedim bakalım ne olacak.
    baz etkisi ile enflasyonun 20 baz aşağı gelecek olması ,
    yaz dolayısıyla turizm üzerinden gelen döviz,
    ekimden sonra daha önemli olacak herşey
    Biz gıda olarak Japonya'dan daha pahalıyız şuan bu şartlarda turist nasıl gelir bence turizmden gelecek para az olur

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Yüksek faiz falan filan derken
    sanayi sallanmaya başladı.. Bursa da tekstil dışında,metal sanayinde de dökülmeler başlamış...
    6 ay daha bu faizle devam edersek, ufaklar,ufalanır gider..
    Borsada ufaklara bakarsan 2022-2023 TL bazlı fiyatlarda olduğunu görürsün abi. Önüne geleni halka arz edip milletin içine edecekler. Seçici olmak lazım

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    şunu bir yere not edin

herşey dahil garantili... ŞEHİR HASTANELERİ, KÖPRÜLER ve HAVALİMALARINA

şimdiye kadar ödenen para

35 milyar euro imiş

35 milyar euro'yu bizim gibi finans işi ile uğraşan kimselerden başkası bilmez, çerez parası söyleniyor sanar

35 milyar euroya İstanbul'u yıkar... komple sıfırdan yaparsın, sıfırdan

devlet hazinesini, cengiz, mapa, makyol, albayrakların cebine hortumlamışlar... A4 kağıdı ile tasarrufamı kalkışmışlar

iNSANLARI SUÇLARKEN...EN BÜYÜK HATA SENDEN....

35 MİLYAR AVROYA....5 BİN DÖNÜM ARAZİYEDE PROJE OLUR....50 BİN DÖNÜM ARAZİYEDE....

iSTANBUL KAÇ DÖNÜM...!!!!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    şunu bir yere not edin

herşey dahil garantili... ŞEHİR HASTANELERİ, KÖPRÜLER ve HAVALİMALARINA

şimdiye kadar ödenen para

35 milyar euro imiş

35 milyar euro'yu bizim gibi finans işi ile uğraşan kimselerden başkası bilmez, çerez parası söyleniyor sanar

35 milyar euroya İstanbul'u yıkar... komple sıfırdan yaparsın, sıfırdan

devlet hazinesini, cengiz, mapa, makyol, albayrakların cebine hortumlamışlar... A4 kağıdı ile tasarrufamı kalkışmışlar
    3. havalimanı ihale bedeli 22,5 milyar euro idi.

8. tasarruf tedbirleri saat kaçta açıklanacak acaba

Sayfa 38/318 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •