Sayfa 402/407 İlkİlk ... 302352392400401402403404 ... SonSon
Arama sonucu : 3252 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: TOASO - Tofaş Oto Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Kartal... Yazıyı Oku
    Elinize emeğinize sağlık Sayın karayel09 itibar puanınız verdim. Bende sizin gibi anladım. İnşallah RK onayı bir an önce verirse önümüze bakarız. Hakkımızda hayırlısı olsun.
    Rica ederim, ben de konu hakkında bilgili değilim. Sadece rekabet kurumunun sitesinde rastladım. Mutlaka konu hakkında daha çok bilgisi olan arkadaşlar vardır.

Benim bilanço dışında bir konu daha takıldı kafama. Şimdi şu cümle ilgimi çekti. "Başvurudan itibaren 30 gün içerisinde hakkında herhangi bir işlem yapılmayan birleşme ve devralmalara izin verilmiş sayılır ve bu birleşme ve devralmalar hukuki geçerlilik kazanır."

Yani şimdi bu iş aslında bitmiş mi, rakabet kurulunun reddetme hakkı ortadan kalkmış mı ? çünkü başvuru yapılalı kaç ay oldu.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Rica ederim, ben de konu hakkında bilgili değilim. Sadece rekabet kurumunun sitesinde rastladım. Mutlaka konu hakkında daha çok bilgisi olan arkadaşlar vardır.

Benim bilanço dışında bir konu daha takıldı kafama. Şimdi şu cümle ilgimi çekti. "Başvurudan itibaren 30 gün içerisinde hakkında herhangi bir işlem yapılmayan birleşme ve devralmalara izin verilmiş sayılır ve bu birleşme ve devralmalar hukuki geçerlilik kazanır."

Yani şimdi bu iş aslında bitmiş mi, rakabet kurulunun reddetme hakkı ortadan kalkmış mı ? çünkü başvuru yapılalı kaç ay oldu.
    Benimde çok bilgim yok. Okuyunca öyle anlaşılıyor. 2024/1 bilançoda belli olur.

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal... Yazıyı Oku
    Benimde çok bilgim yok. Okuyunca öyle anlaşılıyor. 2024/1 bilançoda belli olur.
    Elbette hayırlısı tabiki. Sonuçta hedefleri, üretimi, sermayesi, kârı ortada şeffaf bir şirketin hissesine sahibiz. Herşeyden önemlisi de sapasağlam bir koç grubu şirketi.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Hafta başlarken haftalık grafiğimizi de ekleyeyim.
    Haftalık RSI 63
    Aylık RSI 69

5. Bilancomuz 21 mayısta
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. RK onayı bilançodan önce gelse, Stellantis satışlarını bilançoda görsek ne kadar harika olur

7. Otomobil satışlarında zaten toaso lider. Türkiye'de en çok satılan araç modeli Fiat.
    Buna stellantis markaları olan Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS Automobiles, Jeep, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall, Free2move ve Leasys gibi markalar da eklenecek.

8. Stellantis’in yılın ilk çeyreğinde net gelirleri, 41,7 milyar Euro olarak gerçekleşti05/05/2024 12:49:44

Sayfa 402/407 İlkİlk ... 302352392400401402403404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •