Sayfa 530/626 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon
Arama sonucu : 5006 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    https://youtu.be/HWqKPWO5T4o
    Bu da babalara gelsin..

The Godfather...

Petkim sayfasında ilk defa paylaşıyorum.. ytd
    Babalara gelsin derken, babalara gelelim dememiştim. 😊 Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    HSBC 15 TL hedef vermiş.
    Hedefi 13 den 15 e revize etmiş. Sende az değilsin hojam.. 😊 ytd

3. Şu vadeciler bir bitmediniz. Eğer gerçekten öyleyse. Vadeliden kısa yoldan parayı bulemcilerin gazabiysa bu onlar hiss taşımadan kumarbazliklar bitmeyecek. Demek ki yakasını tutan diğer başka bir sebep bu diyebilir miyiz. Eğer oyleyse tabi.. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hedefi 13 den 15 e revize etmiş. Sende az değilsin hojam.. 😊 ytd
    TEB fiyatı 26 ya revize etti demek başka. TEB fiyatı 44 den 26 ya revize etti demek bambaşka..
    HSBC de 15 hedef verdi demek başka, 13 den 15 e revize etti demek bambaşka.. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    TEB fiyatı 26 ya revize etti demek başka. TEB fiyatı 44 den 26 ya revize etti demek bambaşka..
    HSBC de 15 hedef verdi demek başka, 13 den 15 e revize etti demek bambaşka.. ytd.
    15 lira hedef vermiş işte. Burda yanlış olan ne? İster revize etsin ister etmesin hedef 15 lira işte. Hakikaten öküz altinda buzağı arıyorsun spenc hc

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şu vadeciler bir bitmediniz. Eğer gerçekten öyleyse. Vadeliden kısa yoldan parayı bulemcilerin gazabiysa bu onlar hiss taşımadan kumarbazliklar bitmeyecek. Demek ki yakasını tutan diğer başka bir sebep bu diyebilir miyiz. Eğer oyleyse tabi.. Ytd
    Vadeciler hisse taşımadan ters pozisyonda kalacaklarsa eğer hisse düşsün. Beter olsunlar o zaman. Ben yıllarca tasiyim onlar para kazansın. Yok öyle bir dünya.. o zaman oynamasinlar. Beter olsun canı gönülden. Ben düşmesine varım, eğer bu yüzden hisse yukselmiyorsa.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    HSBC 15 TL hedef vermiş.
    Defansa yardıma geldim Karax abi hep baskı kuran tarafta olmam

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Vadeciler hisse taşımadan ters pozisyonda kalacaklarsa eğer hisse düşsün. Beter olsunlar o zaman. Ben yıllarca tasiyim onlar para kazansın. Yok öyle bir dünya.. o zaman oynamasinlar. Beter olsun canı gönülden. Ben düşmesine varım, eğer bu yüzden hisse yukselmiyorsa.. ytd
    Bu konular bana ters olduğu için bırak ben açık bile yapamiyorken. Ahte vebal oradada var bence.
    Adamlarda ona göre tahtayı yönlendiriyor.
    Kimse kusura bakmasın..
    Beter olsunlar. Daha düşsün.. ytd

Sayfa 530/626 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •