Sayfa 106/142 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1136 madde; 841 - 848 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. 14.100 geldi hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by emre1310 Yazıyı Oku
    14.100 geldi hayırlı olsun
    Tutsun bura YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Aralık 2023 fiyatlarındayız. Şimdilik yaklaşık altı ay boşuna taşımış olduk. Üstelik ara ara da çeşitli fiyatlardan alıp atmıştık. Enflasyonu da hesapladığımızda altı ay önceden alan kimse hiç kazanmadığı gibi enflasyon muhasebesini yaparsak külliyen zarar.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,281
    bu kadar adilik normal değil!taktacısının taktasını ...
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Bu mu yaz sonu 50 bin olacak????

6. Yazıklar olsun gözaltı pazarındaki hisseler den alsaydım da düşseydi bu kadar zoruma gitmezdi

7. Bir hedefim vardı. Oturduğum evi satıp emeklilikte oturabileceğim nisbeten geniş bir ev almak. Elime geçtikçe de egeen ağırlıklı olmak üzere yatırdım. güvenli bir liman diye. Geldiğim noktada hedefe bir türlü yaklaşamadım. Konut da artmıyor deniyor ama bu da bir yalan. Takip ettiğim evlerde altı ay içinde en az yüzde 30 zam koydular. Egeen altı ay öncesi fiyatta. Yani hedefe yaklaşacağım yerde hedef benden uzaklaştı.
    Uygun bir fırsatta elveda diyeceğim artık. Değmezmiş bu strese... Hep iki ileri bir geri bir ileri iki geri... Uzun vade uzun vade diyerek nereye kadar. Ömür geldi geçiyor.
    Nasip değilmiş demekki...
    Bu kendime sitemim. Kimse bana bakmasın. Herkesin sabrı, psikolojisi, zamanı kendine.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Yarın bir 1000'lik daha düşsün bari de Mayıs 2023'te başladığı yükseliş trendine dönmüş olsun.
    Bir iş gününde belli olmaz ama teker patladı gibi görünüyor.
    Piyasa artık 200 günlük ortalama olan 11500 civarını beklemeye başladı. Piyasa yapıcı muhtemelen bunun biraz üzerinden dönüş yapar.
    Ben; günlük/haftalık aldıklarımı her seferinde destek bozdukça zarara vermekten bir hal oldum. Ama yarın son defa 13200-13600 arasından alır ve uzun süre üzerine yatarım.
    Portföyün 4/3'ü sabit dedim, kardan düştüm dedim ama 10 günde neredeyse milyonluk oldum. Az biraz koymuyor değil 😒

Sayfa 106/142 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •