Sayfa 889/890 İlkİlk ... 389789839879887888889890 SonSon
Arama sonucu : 7113 madde; 7,105 - 7,112 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Sağolsun Telegramda yazdıklarımı paylaşmış arkadaşın biri, inanmayıp hala İBB de diye cevap yazmış bi başkası, dilerseniz aynı bilgiyi şirketten de alabilirsiniz,
    Desene bi alti ay daha var en az.

2. Görüşmede aldığım izlenim yakında İBB ye gönderileceği yönünde, ama oradan sonrası muamma, iyi tarafı İBB de meclis onayına gerek yokmuş, umarım sona yaklaşıyoruz,

3.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Askı için değil İBB ye gönderilmek için bekliyor şifahen
    Nedir sorun bu bölgedeki sorun ? Aylarca sürüyor en basit işler. Hadi seçim vardı ilgilenmediler ama seçim de bitti artık..

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. çok yakında ibb ye gidecekmiş planlar birkaç haftaya, artık bizim gibiler için birkaç hafta çok yakın bir zaman...
    Hadi hayırlısı,

5. Beklenti buyuk olmasa cekilecek cile degil de istanbuldan arsa almissin hemde imari cikmak uzere daha ne olsun

6. Planların hala kartalda olduğuna dair yazdığım yazı telegramda paylaşılmış inanmayan arkadaşlar olmuş ısrarla ibb de bekliyor diye yazmışlar. Kartal Bld plan projeyi veya şirketi aramanız yeterli ben öyle yaptım.

7. Hangi plan ama.S9 mu S10 mu? Turgg iki plandada arsası var.zaten şirketin açıklamasında S9 planınn gittiğinin S10 nunda devam ettiğini söylüyor...

2304FPN6DG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Pastanın büyüğü pardon pastanın büyüğü S9 dan bahsediyorum, açıkçası S10 u sormadım, şirkette 23/10/2023 tarihinde şifahen yaptığı açıklamada S9 dan bahsediyordu...

Sayfa 889/890 İlkİlk ... 389789839879887888889890 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •