Sayfa 744/853 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 6821 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by gürselbb Yazıyı Oku
    kalbi temiz yatırımcı
    yatırımcılar:
    uzun vade rahat yatırımcı......fabric
    uzun vade araştırmacı yatırımcı.......serkalgo
    uzun vade temettü ve değer yatırımcı......dudu
    vadesiz vur kaç değersiz yatırımcı......gürsel
    henüz çözülemeyen mevduat yatırımcı......uzun vade 87
    kalbi temiz hiciv yatırımcı.....oralet osman ım...
    Ben kendi adıma yerimi beğendim

2. Aralık 2024 kasada nakit 15 milyar vardı hepsi ilk taksit temettuye gitti, dedim 1q 2024 sonu nakit iyi para gelecek demek ki kasayı boşaltıp temettü verdiğine göre, demeye kalmadı 500 milyn eur borçlandı nakdi yerine koydu.

Borç alacağına ilk taksit temettu vermeseydi mi ki? Dudu en fazla 6 ay ahtapotu az yerdi.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku

Bugün de 1163 den satıp 10 lira aşağıdan alınabilirdi ama olmadı, nasip.
    Bunu yaparken aldığınız fiyatın altına inmeden yükselişe geçtiği hiç olmuyor mu, böyle bir durumda ne yapıyorsunuz? Belli bir süre bekleyip lotları zararına yerine koymamı, yoksa kaçan kaçsın şeklinde devam mı ediyorsunuz?

Ben kendi adıma Froto spot hissesinde yapmakyan korkuyorum. Diğer hisselerde, özellikle viopda çok yaptım yapıyorum ve yapacağım o ayrı bir konu ama bu hissede çekiniyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Aralık 2024 kasada nakit 15 milyar vardı hepsi ilk taksit temettuye gitti, dedim 1q 2024 sonu nakit iyi para gelecek demek ki kasayı boşaltıp temettü verdiğine göre, demeye kalmadı 500 milyn eur borçlandı nakdi yerine koydu.

Borç alacağına ilk taksit temettu vermeseydi mi ki? Dudu en fazla 6 ay ahtapotu az yerdi.
    1.çeyrek bilançoda temettü eksikliği görünmeyecek 2.çeyrek görürüz.

Dudu abi senin balıkçı ne zaman arz edilecek borsamıza

Çinliler çok iyi satış yapmış bu yıl, toplamda 20bin araç satmış Chery ocak-nisan arasında.

Bugün bi arkadaşın tiggo 7 pro model arabasına baktım, bu çinlilerden korkulur ben diyim.
    Arabanın tek kusuru 1.6 turbo motoru çok yakıyor. O araba daha verimli bir motorla gelsin, hatta LPG garantiyi bozmasın, bizim Kuga puma falan çok dayak yer.

Çinlilerin elektriklilerinden pek korkmuyorum, onların içten yanmalıların yerini alamayacağını düşünüyorum. Tabi bunlar tamamen benim kuruntularım.

Profilinde Erşan Kuneri fotosu olan birinin yazdıklarını dikkate alıp frotolarınızı satmanız tamamen sizin temiz, tertemiz kalbinizin güzelliğini gösterir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,308
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Çelikleri bizden alırlarsa ereyliciler coşar

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bunu yaparken aldığınız fiyatın altına inmeden yükselişe geçtiği hiç olmuyor mu, böyle bir durumda ne yapıyorsunuz? Belli bir süre bekleyip lotları zararına yerine koymamı, yoksa kaçan kaçsın şeklinde devam mı ediyorsunuz?

Ben kendi adıma Froto spot hissesinde yapmakyan korkuyorum. Diğer hisselerde, özellikle viopda çok yaptım yapıyorum ve yapacağım o ayrı bir konu ama bu hissede çekiniyorum.

Olmaz mı ekbette oluyor ama o ay diyelim 12 lot kazandım ve son işlemde terste kaldım, bazen yukarıdan alıyorum ve 12 lot kazancim 8 lota düşüyor bazen de birden ok gibi fırlıyor ve 12 lot da kurtarmıyor Ko dotune rahvan gitsin diyorum, kendimi avutuyorum. Froto da fırsatlar bitmez

Sayfa 744/853 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •