Sayfa 787/934 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 7465 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Tlye dönersen tamamını 75 mevduat faizi teklif edilmiş
    Yillik 45 puan kayip, kim para koyacak %75'e.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence söz konusu.

Hukuku kurtarmadan, bu polis seflerinden kurtulmadan erken secim cagrisi ulkeyi ic harbe goturur.

CHP bu riski almaz.
    O zaman, her olasılığı düşünenlere daha anlayışlı davranmak gerekmez mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    92 gün % 75’den bağlasanız;
    Bugünkü 32,20 dolar kuruna göre başa baş noktanız 37,81 oluyor.
    Yani 92 gün sonra 37,81’in altında bir kur ile dolar alırsanız dolar varlığınız aynı kalır ve üstü de karınız olur.
    Ben direkt yapardım.
    Hele ki yaz aylarında pek hareket beklenmiyorken.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    nasıl bir kayıptan bahsediyorsnuz ..bileşigi geçtim direk 75 yıllık yapsa...başabaş seviye 56,50 lara geliyor...tam bir sene sonra dolar öngörünüz 56,50 üstümü ?

5.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    O zaman, her olasılığı düşünenlere daha anlayışlı davranmak gerekmez mi ?
    Anlayamadim Hocam.

Kazakistana hiç ağaç yokmu, hadi o da yoksa elektrik direği de olur, götürüp sallandırmak bu kadar mı zor?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Hatta egedük cevap vermişti galiba sorduğumda. Ben düz mantık bir manyak olarak hesabı yapsaydım. Tlye dönseydi, 100 birim tl 180 günde 0 stopajla 75 faiz oranıyla 37tl getirirdi. Yani yüzdesel olarak da net %37 kazanç olurdu. Mevcutta, bu eleman 6 ay sonra tl karşılığı olarak anlaştığı dolar primini alacak. Kur az artarsa ya da olduki düşürdüler sigorta yapmış gibi ilave tl alacak, düşüşü kara çevirim dolarını arttıracak. Ama 6 ay içinde tam tersi ters köşe yapıp doları salarlar ve %37den fazla artarsa, bu şekilde hem dolarını muhafaza etmiş olacak, hem primini alacak hem de tlye dönmüş olsaydı ve tekrar dolar almak isteseydi bahçıvan makasıyla dolar almak zorunda kalmayacak. Tabi bu, benim gibi manyakların düşüncesi...

8. Ben de tlye güvenemiyorum şahsen, parça parça hisse yoğun fonlara girdim ama orda da kazanç olacak mı bilmiyorum. Tamam dönem faiz dönemi de nereye kadar, gevşerse dövizdir, altındır, gayrimenkuldür ne olacak. Tam muamma her telden birikim lazım heralde

Sayfa 787/934 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •