Sayfa 99/410 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3273 madde; 785 - 792 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    ASELS USD *5-10 olmadan çocuğa bırakırım yine vermem. Bazı şeylerin piyasayı yönlendirmek bilinçli lanse edildiğini yine nemalanıldığını düşünüyorum. Kimbilir bu köpürtmeler verilen malları alttan almak için yapıldı alayında.....
    Sen bunları savun
    Hisse de yatırım yap stres sıkıntı takip et yorul çabala yıllarca
    Ensar tugva gelsin birkimini hortumlasin
    Üzücü
    Hisseleri satan da sizin ekip feci hortumluyorlar
    Bu bistin kira kira yukarı gitmesi lazım ensarcilar dadandı
    Kavala haberi bile halkb yi kaldıramadı
    Oraya da çökmüş bofa maskeli ensarcilar

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Örnekleri çoğaltalım
    Mesela ford
    400 talelik arabaları birden 4milyon oluverdi.
    Epik dayu
    Bu şirket paraları katlamasında ben mi katlayım
    Yaw onların katladıkları senin Viopta katladıklarının yanında devede kulak nazar etme.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yaw onların katladıkları senin Viopta katladıklarının yanında devede kulak nazar etme.
    Yok be abi, kaç yıllık borsacıyım 1 milyonu 3 milyon anca yapabildim. Ev alaydım hiç zahmetsiz 5 milyonu vardı
    Neyise kaçtı tren
    Memedabi yine aynı şeyler olursa diye uyarıyor.
    Soygun büyük

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yazımın hangi kısmında savunma var? Kim ne yapar benim Umrumda değil. ASELS ilgilenme sebebim;

1980 li yıllarda ABD borsasını savunma sanayii sırtladı.

Lehman olayının peşine 1,9 ASELS vardı dayanamadım endeks 22 000 den 45000 oldu gitmedi 3,10 a verdim uzadım.

Yani inan bana arada konuştuklarınız yazdıklarınız zerre umrumda değil ben dış seslere kulağımı kapadım.Haber bile okumam pek matriks ekranından geçenler dışında hatta çoğu zaman onu da okumuyorum. Endekste garip hareketler olunca acaba ne olduğu diye bakarım sadece.
    Nese kardeşim umarım kazanırsın iyiniyetli birisin
    Umarım bofa nin kim olduğunu anlamışsındır
    Bu sefer de anlamamışsan iş zor

5. Bir 30 dk dır özel msj bakayım dedim tuprs ve thy vıop tarafında terste kalan zararda olan arkadaşların yazılarını okumaya çalıştım üzüldüm kimileri vıop ta daha yeni olduklarını söylemişler , satalım mı diye sorulmuş hep kimsenin vebalini alamam , stoplos ve teknik bilmediğiniz için bu zararlar teknik olarak buraya sadece düşüncemi yazabilirim tup te 183.500 altı günlük kapanışlarda 178.500 aşağıda thy 312 üzerine atamazsa 307 aşağıda benim grafta gözüken bantlar.
    Allah kolaylık versin aşağıda nıcklerinizi gördüğüm için buraya yazdım.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Ekyo ne yabmis 11 milyara evler almış. Dayı biliyon eskiden arabalar 45 milyardi. 1 araba fazla seeedmemek lazım niye cinki dayı eskidende bele idi bu borçlar ödenemez şirketler anahtarı bırakacak diyordu herkes sonuç nas modeli 10x borçlar sıfıra indi.

Felan filan bunu yaşayan bilir dayiiii

Adios

7.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Nese kardeşim umarım kazanırsın iyiniyetli birisin
    Umarım bofa nin kim olduğunu anlamışsındır
    Bu sefer de anlamamışsan iş zor
    Bi gün anlarda iş işten geçmiş olur, yaşayarak tecrübe edecek, yabcak bişii yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bi gün anlarda iş işten geçmiş olur, yaşayarak tecrübe edecek, yabcak bişii yok
    Yaşıyor zaten farkında değil
    Bankof Ensar 10 günde 25 milyar satıyor ve tvf hisselerinde bu mevzu cikiyor

Sayfa 99/410 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •