Sayfa 100/410 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3280 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Viop LVII

1. Mesela Grand Supercycle a denk geldin hayatinda şansına küs dayı asla basaramazsin niye nas mi supercycle mi deyip doktor sakinleştirici iğne yapacak...

Asla basaramazsiniz. Delirirsin. Başaranlar bu işi bilen insanlar ne olacağını biliyorlar bir şekilde asla teknik analiz diye birşey değil.

Banka genel müdürleri ile nas modelleri öncesi toplantılar yabildi bilmiyorlar mıydı tabi birileri biliyordu.

Bu sistemi bu düzeni birileri tasarlyor dayı tanrı değil insan yapimi birileri rakamları belirliyor.

Sen bilmediğin işi yabmaya kalkarsan aklını yitirirsin.

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Nese kardeşim umarım kazanırsın iyiniyetli birisin
    Umarım bofa nin kim olduğunu anlamışsındır
    Bu sefer de anlamamışsan iş zor
    Yaw Vincente Başkan yapma ben seni çok iyi anlıyorum da sen beni anlamıyorsun. Şöyle söyleyeyim mesela dersaneci olayında piyasanın konuştukları başka benim bildiğim gerçekler başka. Bırak şu yazdıklarımı siyaset açısından hiç düşünme ben o amaçlı yazı yazmam burada.

Senin dediğin o kesim piyasadaki aktörlerin sadece bir kısmı. Tek başına da yön veremez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Gökhan Baş
    @gb_1919
    ·
    1 sa
    #EKGYO da güzel zarar ettim.. İyi oldu bana!!! Hak ettim bunu!!!

Önce #KOZAL’da operasyon çektiler, şimdi de #EKGYO da.. Kısacası hak ettik!

“At hırsızı dediğin kişilerin yönettiği şirketin hisselerinden alırsan böyle olur işte olm iyi oldu sana†dedim kendi kendime..

Bu arkadaş temel analizi kendi için yapmış.
    geçmiş olsun arpalık olayını geç anlamış
    FORMASYON AVCISI -53

4. KAP: AKSA [ ] AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1286278

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8f774d4b557673

Net Dönem Karı veya Zararı 675.197.000
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok be abi, kaç yıllık borsacıyım 1 milyonu 3 milyon anca yapabildim. Ev alaydım hiç zahmetsiz 5 milyonu vardı
    Neyise kaçtı tren
    Memedabi yine aynı şeyler olursa diye uyarıyor.
    Soygun büyük
    3 mlnun 6 ya da 9 olması da muhtemel ama hiçbir şey kaçırmış sayılmazsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. ABD'de hanehalkı borcu yılın ilk çeyreğinde 17,69 trilyon dolara ulaştı

- Amerikalıların hanehalkı borcu yılın ilk çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre 184 milyar dolar arttı

WASHINGTON (AA) - ABD'de hanehalkı borcu, bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 1,1 artarak 17,69 trilyon dolara yükseldi.

ABD Merkez Bankası (Fed) New York şubesince hazırlanan 2024'ün ilk çeyreğine ilişkin Hanehalkı Borcu ve Kredi Raporu yayımlandı.

Buna göre, Amerikalıların toplam hanehalkı borcu yılın ilk çeyreğinde bir önceki çeyreğe kıyasla yüzde 1,1 artarak 17,69 trilyon dolara ulaştı.

Yılın ilk çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre, 184 milyar dolarlık artış kaydeden hanehalkı borcu, yıllık bazda ise 640 milyar dolar arttı.

- Konut kredisi borçları en büyük borç kalemi

Amerikalıların hanehalkı borcunda en yüksek payı konut kredileri almaya devam ederken, söz konusu borç kalemi ilk çeyrekte 12,44 trilyon dolara yükseldi.

Yılın ilk çeyreğinde bir önceki çeyreğe kıyasla 190 milyar dolarlık artış kaydeden konut kredisi borcu, yıllık bazda ise 398 milyar dolar arttı.

Bu dönemde Amerikalıların en çok borçlandığı diğer kalemler ise 1,61 trilyon dolarla otomobil kredileri, 1,59 trilyon dolarla öğrenci kredileri ve 1,12 trilyon dolarla kredi kartları olarak sıralandı.

Söz konusu dönemde, kredi kartı borçları 14 milyar dolar ve öğrenci kredileri kaynaklı borçlar 6 milyar dolar azaldı. Otomobil kredileri kaynaklı borçlar ise aynı dönemde 9 milyar dolar arttı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Neden abi nakit bir gece sıfıra düşebilir emme gayrimenkul gene dolar bazlı global fiyatı var.

O da ayrı tabi ama bunlar kaç paralık binayı kaça aldı o kısım çokomelli olabilir..

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    T.C. Çevre,
    Şehircilik ve İkim Değişikliği Bakanlığı (Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri
    Başkanlığı) mülkiyet ve tasarrufundaki İstanbul Fikirtepe Kentsel Dönüşüm
    Projesi kapsamında yer alan 231.136 m2 büyüklüğündeki 1.615 adet bağımsız
    bölüm, toplam 11.514.186.629 TL (KDV Hariç) bedel üzerinden Şirketimizce satın
    alınmasına ilişkin; Şirketimiz ile T.C. Çevre, Şehircilik ve İkim Değişikliği
    Bakanlığı (Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Başkanlığı) arasında
    protokol imzalanmıştır.
    fikirtepe projeleri 2020 yılında bakanlık uhdesine alınmıştı, pilot dönüşüm bölgesi olduğu için binlerce mağdur doğmasının önüne geçilmişti.. inşaatlar tamamlandı şimdi satışları yapılsın diye ekgyo devrediliyor.. m2 birim fiyatı 50.000 TL yani 1560 usd/m2.. bölgede şu anki rayiçler 1800-2000 usd/m2 dolayında.. ekgyo bu işten zarar etmez, karlı çıkar

enf.muh 2023/12 bilançosunda 10.4 milyar TL parasal pozisyon zararı yazmıştı, elinde nakit olmasa bu parasal poz zararını yazmayacaktı.. artık elinde nakit yok, 2024 bilançoları kurtuldu

Sayfa 100/410 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •