Sayfa 102/451 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3604 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Formasyon avcısı abim sağol döndüğün için tuprs bende para :katlama değil sıfırlama yapacak herhalde.
    Tupras a hicbisey olmaz 2 günde tüm düştüğünü alir
    4 yıl önce tupras battı elektrikli araçlar geliyor petrol bitiyor ne masallar...
    60 idi
    Ordan 600 yaptı 10 a bolundu ordan tekrar 200 yaptı
    Biraz durur dinlenir tekrar 600 yapıp bölünür

2.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    fikirtepe projeleri 2020 yılında bakanlık uhdesine alınmıştı, pilot dönüşüm bölgesi olduğu için binlerce mağdur doğmasının önüne geçilmişti.. inşaatlar tamamlandı şimdi satışları yapılsın diye ekgyo devrediliyor.. m2 birim fiyatı 50.000 TL yani 1560 usd/m2.. bölgede şu anki rayiçler 1800-2000 usd/m2 dolayında.. ekgyo bu işten zarar etmez, karlı çıkar

enf.muh 2023/12 bilançosunda 10.4 milyar TL parasal pozisyon zararı yazmıştı, elinde nakit olmasa bu parasal poz zararını yazmayacaktı.. artık elinde nakit yok, 2024 bilançoları kurtuldu
    Son yazdığın paragraf olmasa yazdıklarına inanıyordum az kalsın.. çünkü Ekgyo zaten parasal pozisyon zararı yazmayacakti 2024te. Tam hesaplamadim ama en kötü ihtimal ilk çeyrek yazardı parasal pozisyon zararını o da çok düşük miktar olurdu. Diğer çeyrekler zarar yazmazdi hatta parasal pozisyon kârı yazacaktı. Yazacakti diyoruz çünkü artık yazamayacak

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bir çok şirketin bilançosunda da ne kalemler oynatılmış neyse. Kısa öz yazayım bu enflasyon muhasebesini çok kötü kullananlar var. Hiçbirinin de zerre uyarı aldığını görmedim.

Hala uzatma alıp neredeyse haziran 2024 olmuş 2023 12 aylık bilançosunu açıklamayanlar var. Yani yatırımcıya operasyon çekmek için koskoca 6 ay.
    Enflasyon muhasebesi uygulaması gerekirken uygulamayan bir GYO şirketi bile var, reklamını da yapıyorlar şu aralar, çakarlar yakında.

4. Nas modeli öncesi altın 500 liraydı düz diyelim
    Altın al diyenlere şunu diyordum. Dayı altın 100 liraydı 500 oldu epik fiyat zaten ne olacak 1000 mi olacak ne altını ?

Sonuç nas modeli geldi 2600 oldu..

Epik

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi uygulaması gerekirken uygulamayan bir GYO şirketi bile var, reklamını da yapıyorlar şu aralar, çakarlar yakında.
    Güncelde GYO şirketlerine gelir vergisi ve stopaj uygulanmıyor.
    Ekgyo nun parayı kasadan çıkarma sebebi accaba? GYO lara vergi uygulaması gelebileceği olabilr mi?

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

6.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    315 milyon nüfusa 12.4 trilyon dolar konut kredisi açılmış.. bizde ise 85 milyon nüfusa 12.2 milyar dolar konut kredisi açılmış.. kişi başına konut kredisi miktarı abd 40.000 usd, türkiye ise 150 usd.. kişi başına konut kredisinde 250 kat fark var, oysa kişi başına gelir farkı 5 kat..

hangisi beton ekonomisi ?
    Bulunduğu köyünden veya şehirden dışarı çıkmamış kişilerin yorumlarını dikkate almayın.(ben almıyorum)

YTD
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

7.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Nas modeli öncesi altın 500 liraydı düz diyelim
    Altın al diyenlere şunu diyordum. Dayı altın 100 liraydı 500 oldu epik fiyat zaten ne olacak 1000 mi olacak ne altını ?

Sonuç nas modeli geldi 2600 oldu..

Epik
    Bjk 15.tabanından sonra bugün tavan yapmasına ne diyorsun dayucuğum
    Epik bir olay mı yohusa supercycle bir olay mı
    Her hissenin başına gelebilecek bir şey mi yohusa tesadüf mü
    Birde bugün fener in tavan olması bjk nin tavan olmasından dolayı mı
    Kaç tavan daha çekerler
    Birde tüprs sorucam
    Hisse neden götün götün geliy
    supercycle büüüle büyük tüp kibin hisselerde de görülebilebilür mü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

8. dokuz8haber
    @dokuz8haber
    ·
    2s
    ��AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu:

â¡ï¸Biz Saray'dan talimat alan özgür iradesi sınırlı vekiller değiliz, reddediyorum
    https://twitter.com/dokuz8haber/stat...96235896983758

ne sarayı külliye orasııstakozdan sonra bir sarı da buna gelir.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 102/451 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •