Sayfa 20/34 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
Arama sonucu : 268 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KONTR - Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş.

1. fazla sürmez. eli kulagğındadır 300 milyon dolarlık anlaşma yakında kap ta yayınlanır.

2. burdan aldıklarım 5 yıl içinde dolar bazlı 4-5x yapmayacaksa yemişim borsasını hissesini vizyonunu teknolojisini. toplamaya kaldığımız yerden devam inş.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

3.  Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    fazla sürmez. eli kulagğındadır 300 milyon dolarlık anlaşma yakında kap ta yayınlanır.
    La sen hayırdır, manipülasyon mu yapıyorsun.

Besıktas hısselerınde F_____ adlı kısıyı batırdılar
    Ayrıca besıktas hısselerınde olan ve borsada teknolojı sırketı sahıbı olan malum kısıde cok buyuk zarar ettı
    Kontrolmatık uzun sure zor toparlar gıbı
    YTD
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

5.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Besıktas hısselerınde F_____ adlı kısıyı batırdılar
    Ayrıca besıktas hısselerınde olan ve borsada teknolojı sırketı sahıbı olan malum kısıde cok buyuk zarar ettı
    Kontrolmatık uzun sure zor toparlar gıbı
    YTD
    sn fenerliii (sadık üye -gururlanacak cok sayıda yazısı var) sizin karınız varsa helal olsun bozdurup harcayın. zararınız var sa ? varsa geçmiş olsun.. yazdığınız bilginin bize ne katkısı var ? ne de zararı var ?

kontrolmatik böyle herhangi bir hisse alıp sattı mı ? bu F kim ? sırlı biri mi yoksa fetullah gülen mi ?

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    sn fenerliii (sadık üye -gururlanacak cok sayıda yazısı var) sizin karınız varsa helal olsun bozdurup harcayın. zararınız var sa ? varsa geçmiş olsun.. yazdığınız bilginin bize ne katkısı var ? ne de zararı var ?

kontrolmatik böyle herhangi bir hisse alıp sattı mı ? bu F kim ? sırlı biri mi yoksa fetullah gülen mi ?
    F dedıgın kısı o kısı degıl
    ayrıca gururduyacak bır durumda bu yazımda yok
    F yı tam olarak yazmadım sıkıntı olmasın dıye ısterssen ozelınden yazarım
    malıyet olarak hesap yaparsam cok ıyı kardayım
    Ama aldıgım gunden ıtıbaren enflasyon hesabı yaparsam zarardayım
    Evet kımseye faydası yok ama ıkıncı sahıs bence onemlı
    Acaba dıyorum bır sekılde sırketın yuklu mıktarda malını satıp sonra baska hısseleremı yol aldı o parayla kafamı karıstıran o

7. Pomega seri üretim kısa filmi sosyal medyada. Pomega yaptı yapacağını sıra kontrolmatik yatirimcisinda şirketine sahip çıkan kontr depolar.

Alıntı Originally Posted by carizma Yazıyı Oku
    Pomega seri üretim kısa filmi sosyal medyada. Pomega yaptı yapacağını sıra kontrolmatik yatirimcisinda şirketine sahip çıkan kontr depolar.
    borsadakı butun paramla depolama yaptım.

Sayfa 20/34 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •