Sayfa 547/663 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 5298 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Elma dersem çık armut dersem çıkma demiştim. tek Fantom hc çıktı. Helal. Ytd

2. Fantom hc dün paylaştigim Bergen i dinledin mi?

3. 16 ziyaretçi var. Gerçek yatırımcı saklanmaz soteye! Tabi konu Petkim olunca biraz insan içine çıkmak zor oluyor, bunun bende farkındayım. Petkim var demeye çekinir insan, haliyle çoğu kişide aslında vardır ama hissede ayıp olmasın diye söylenmez. Normal bunlar.. 😊 ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc Elma diyorum.. �� ytd
    Günaydın spenc hc
    Dükanı erkenden açmışsın, bol kazançlar dilerim

Ben biraz uyuyakalmışım ekranı şimdi açtım, bugün kü sitiratejim dün 19.82 den verdiğim malı bugün daha alttan alabilmek üzerine kurulu
    Bu tahtaciyi öpmem lazım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Eee tabi gece sabaha kadar gogilda orada burada Petkim araştırır, ruyandada gorursen sabah böyle uykusuz kalırsın. Yüzünü yikaydin bari. Kahvaltiya bile oturmadan yine senin poker masasına oturup rulet oynamaya baslamasaydin eyiydi... İlla opcen. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    16 ziyaretçi var. Gerçek yatırımcı saklanmaz soteye! Tabi konu Petkim olunca biraz insan içine çıkmak zor oluyor, bunun bende farkındayım. Petkim var demeye çekinir insan, haliyle çoğu kişide aslında vardır ama hissede ayıp olmasın diye söylenmez. Normal bunlar.. 😊 ytd
    Konu Petkim olunca bunlar oluyor.
    Sende ne hisseler var?
    X var y var Z var!
    oooo hepsi çok iyi çıkmış misliyle kazanmissin!
    Ama düşen ve sürünen hisseler genelde söylenmez mutlaka bir Petkim vardır. Ama söylenmez.
    Petkim var mı peki?
    Evet var yeni girdim en alttan aldım geçen gün düştüğünde 😂
    Vay hacı ne ballı adamsinnn ytd

7. Herif gıcık, ben alınca basmasa hiç elleşmiycem ama herif bildiğin tradeci olmuş, böyle taktaci mı olur
    Güccük yatırımcıdan ne istiyor, sıkıysa benle uğraşsın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Konu Petkim olunca bunlar oluyor.
    Sende ne hisseler var?
    X var y var Z var!
    oooo hepsi çok iyi çıkmış misliyle kazanmissin!
    Ama düşen ve sürünen hisseler genelde söylenmez mutlaka bir Petkim vardır. Ama söylenmez.
    Petkim var mı peki?
    Evet var yeni girdim en alttan aldım geçen gün düştüğünde 😂
    Vay hacı ne ballı adamsinnn ytd
    Ekstra başka ne oluyor?
    Ruh halin değişiyor, moral zero, ruh gibi dolaniyorsun, asolyallik ekstra, sinirli bir hal oluyor, gerginlik o biçim, çay kahve cigara, karşındakini dinlemiyorsun ama dinliyormuş gibi yapiyorsun, algılar cakralar kapalı, bildiğin uçak modundasin. Çevrene ayiracagin zamanı ayiramiyirsun, zaman bitiyor..
    Gün bitiyor ertesi günü düşünmeye basliyorsun.
    Ytd

Sayfa 547/663 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •