Sayfa 34/37 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon
Arama sonucu : 295 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ELITE - Elite Naturel Organik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ciddi güven kaybı, Abd’de bu olay olsa patrona dava açılır, üstüne düzenleyici kurum zaten ciddi ceza verir. Çocuk oyuncağı mı bu kafana göre satacağınim yok satmayacağım diyorsun. Bu patron sınıfta kaldı maalesef

2.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    İptal kararı sonrası yine tabanlaması manidar

Gelene geçene atlayana mal verdiler sanırsam
    Amacın mal vermek olduğunu sanmıyorum.
    Biz vazgeçtik satıştan haberi ile hisse yükselseydi daha ciddi büyük sorular ve sorunlar başgösterirdi.
    Satış haberi ile malını satanların günahı ne gibi gibi...

3. artık neye göre hisse alacagımızıda şaşırdık şirket iyi çalışsa patron madik atıyor...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Ciddi güven kaybı, Abd’de bu olay olsa patrona dava açılır, üstüne düzenleyici kurum zaten ciddi ceza verir. Çocuk oyuncağı mı bu kafana göre satacağınim yok satmayacağım diyorsun. Bu patron sınıfta kaldı maalesef
    haklısınız maalesef ki evet eşmekayalar sınıfta kaldı.

kötü bir bilançoyu açıklayabilirsin ortaklarına ve sonraki dönemlerde de toparlayabilirsin, ama patron güveni bir kere kaybederse o zaman işi zor. artık şapkadan tavşan çıkarmaları gerekiyor...

5. Aman hocam şapka olayına girmeyelim

Ky nın bahtına şapkadan tavşan yerine kürek çıkarır bunlar

Alıntı Originally Posted by fulu Yazıyı Oku
    haklısınız maalesef ki evet eşmekayalar sınıfta kaldı.

kötü bir bilançoyu açıklayabilirsin ortaklarına ve sonraki dönemlerde de toparlayabilirsin, ama patron güveni bir kere kaybederse o zaman işi zor. artık şapkadan tavşan çıkarmaları gerekiyor...

6. Satıştan vazgeçme haberinde önce tabanda 1.140.000 lot 600 emir vardır
    satıştan vazgeçme haberinden sonra kalkan tabanda şimdi yine 1.140.000 lot 160 emirle var
    birileri tabanda durmasını istiyor şimdilik

7. İlk kap haberinde 10 milyon lot satılacak yazıyor ikinci kap haberinde 10 milyon TL tutarındaki hisse satışından vazgeçildi yazıyor ben mi yanlış anladım.

8.  Alıntı Originally Posted by Caferrefik Yazıyı Oku
    İlk kap haberinde 10 milyon lot satılacak yazıyor ikinci kap haberinde 10 milyon TL tutarındaki hisse satışından vazgeçildi yazıyor ben mi yanlış anladım.
    10 milyon TL nominal değerli diyor, nominal ifadesi gelince 1 hisse 1 TL olarak düşünülüyor, 10 milyon TL nominal değerli hisse de 10 milyon adet hisse yapıyor.

Sayfa 34/37 İlkİlk ... 243233343536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •