Sayfa 153/157 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon
Arama sonucu : 1254 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ISFIN - İş Finansal Kiralama

1. Ya arkadaşlar bırakın bu kavgayı gürültüy ü birazcık mantıklı düşünelim empati yapalım birbirimize yardımcı olalım ortak paydalarda buluşalım şimdi gelelim iş finansal kiralamaya kardeşim borsaya bir bakın tüm aracı kurumlar içerisinde bakın tekrar ediyorum tüm aracı kurumlar içerisinde en düşük piyasa değeri defter değeri oranına sahip doğru mu doğru sonra iş grubu biliyorsunuz birleşecek tek şirket haline gelecek bu süreçte birkaç yıl içerisinde özellikle son yılda iş grubunda gitmeyen tek firma iş finansal kiralama mı bu da doğru peki 550 milyona yakın kar yazdığı halde neden bu kelepçeler çıkmıyor onun önce hesap büyük çok da baskılandı bu kardan sonra da özellikle gitmiyorsa bu büyük baskının en büyük ispatıdır sabreden bence çorbayı içecek üç kuruş firmaların nereden nerelere gittiği belli yabancılar geldi mi nerelere girecek zannediyorsunuz işte güvenilir Büyük firmalara bunlardan biri de İŞKUR ruhu ve iş finansal kiralama zaten not artırımı da geldi biliyorsunuz bu kurum için nasipten öteye yol yok kazan kazan mantığına bakacağız hepinize iyi akşamlar

2. Ha bir de şu küçük yatırımcı deyip geçiyoruz ya ya arkadaşlar bırakın gelsinler son dönemlerde üçe beşe elliye katlayan tüm şirketlere baktınız mı borsaya yeni giren şirketlerden bahsediyorum hepsi neden gitti biliyor musun işte o yatırımı küçük olanların sayesinde git bırakın da herkes bu listeye girsin herkes keşfetsin sürün diye bir şey var ya lütfen bunu da doğru okuyalım üç kuruş beş kuruş alanın hesabını mı yapar zannediyorsun adam milyon milyar dolarlarla geliyor ya

Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar bırakın bu kavgayı gürültüy ü birazcık mantıklı düşünelim empati yapalım birbirimize yardımcı olalım ortak paydalarda buluşalım şimdi gelelim iş finansal kiralamaya kardeşim borsaya bir bakın tüm aracı kurumlar içerisinde bakın tekrar ediyorum tüm aracı kurumlar içerisinde en düşük piyasa değeri defter değeri oranına sahip doğru mu doğru sonra iş grubu biliyorsunuz birleşecek tek şirket haline gelecek bu süreçte birkaç yıl içerisinde özellikle son yılda iş grubunda gitmeyen tek firma iş finansal kiralama mı bu da doğru peki 550 milyona yakın kar yazdığı halde neden bu kelepçeler çıkmıyor onun önce hesap büyük çok da baskılandı bu kardan sonra da özellikle gitmiyorsa bu büyük baskının en büyük ispatıdır sabreden bence çorbayı içecek üç kuruş firmaların nereden nerelere gittiği belli yabancılar geldi mi nerelere girecek zannediyorsunuz işte güvenilir Büyük firmalara bunlardan biri de İŞKUR ruhu ve iş finansal kiralama zaten not artırımı da geldi biliyorsunuz bu kurum için nasipten öteye yol yok kazan kazan mantığına bakacağız hepinize iyi akşamlar
    Konu kapanmıştır bugünkü yükseliş fake değilse yarında yükseliş mantıklı olandır ytd.
    XFINK o da iyiydi ytd.

Anadolu Alp firmda temeli olmayan hisseyi yorumlamaz,
    Vesbe ve sanırım parkmaden de yazıları var, Vestel ve vesbe arasında ters dussekte ben analizlerine katılıyorum,
    Temeli olmayan bina çöker
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    İsfin,ulasal faktoring, vakıf finans ve lider factoring temel olarak iyi gözüküyor

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Vesbe ve sanırım parkmaden de yazıları var, Vestel ve vesbe arasında ters dussekte ben analizlerine katılıyorum,
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    İsfin,ulasal faktoring, vakıf finans ve lider factoring temel olarak iyi gözüküyor
    Önemli olan temel analiz o zaman teknik analiz kesin olsa insanlar işini mesleğini bırakır 2 ay eğitimle 2 çizgi çekmeye başlar saflar sabah köründe kalkıp niye işe gidiyorlar kimse işe filan gitmez çek 2 çizgi yat aşağıya yok öyle bir dünya sabır gerekir herkes de olmayan bir sabır.

XFINK yatay kırmızı hep xsgrt den geride kalıyor

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    Park madencilik çarpanları uygun hisse sermayesi düşük bebek hisse denilebilir bugün güçlü yükseliş yaşamış devamı gelebilir iyi hisse ytd.

XFINK çok önemli XU100 den daha önemli İş finansal için faktoring sektörünün geride kalması normal durum değil akıl tutulması elbette büyükler görecektir sigorta ve banka sektörlerine göre çok geride kalmış durumda ytd.

Sayfa 153/157 İlkİlk ... 53103143151152153154155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •