Sayfa 147/160 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
Arama sonucu : 1278 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar Hissenet'e veda zamanı. Artık sadece sosyal medyada olacağım.!

Tınaztepe bir global bir sağlık ve turizm holdingi olmadan satmak yok...

Bol bol kazançlar dilerim....!
    Üstat her şey için teşekkürler yolunuz açık olsun

2. Tek yaptığı bilgiyi paylaşıp yorumlamak olan,

ky dostu bir adama,

bir kaç kendini bilmez tarafından, hayasızca küfür ve hakaret edildi...

Arayın aracı kurumunuzu....telegrama bakın..... twitıra girin...

bakın bakalım o bilgilere ulaşabiliyor musunuz...

yazık.... gerçekten yazık....

sahip çıkamadık...
    Son düzenleme : Altay; 15-05-2024 saat: 22:12.

3.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Çok iyi bir oyun sergilendi milyar üstü bilanço haberi pompalandı beklenti yaratıldı mal dağıtıldı yukarıdan bas aşağı getir 60-50 aralığına geri topla operasyonu yürütür
    Bir ay önceki yazı küçük yatırımcı dostu algısına oynayan birkaç kendini bilmez beslemeye duyurulur

4. Burada temel analiz, grafik paylaşan, hisse yorumlayan insanların,

spek yada tahtacı olduğunu sanarak,

hissede operasyon yaptığını düşünmek,

mal kitlediğini sanmak veya zannederek,

eyleme geçip küfür etmek , hakaret etmek, aşağılamaya çalışmak yada borsada yaptığı zararın müsebbibi olduğunu iddia etmek,

paranoyakça bir düşünce....

Paranoya da psikologların veya psikiyatristlerin konusu...

Bu küfürbaz arkadaşımızın burada daha fazla zaman kaybetmeden uzman bir doktora görünmesi kendisi için daha hayırlı olur diye düşünüyorum...

5. Sen düşünmeye devam et…tüm bunları zannetmek demek ha… öylemi…..???

6. birma rumuzlu üye hakkında...

Sayın hisse net yöneticilerim,

Birma rumuzlu üye hakkında bir şikayetim olacak...

Bu kişinin, son bir aydır tnztp forumunda değerli yazıları olan acemşah rumuzlu arkadaşımıza ve şahsıma yönelik , imalı yollarla küfür ve hakaret içeren bir takım yazıları olmuştur...

Duyduğum rahatsızlıktan ötürü, merak edip Birma rumuzlu bu kişinin geçmiş yazılarına baktığımda egeen ve mzhld forumlarında da gariz küfürlerle karşılaştım...

Neredeyse yazılarının 3 'te 2 'si küfürler içermekte...adeta küfür makinası...

Maalesef bu küfürlü gönderiler gözden kaçmış, silinmemiş ve olduğu gibi hissenet sayfalarında durmaktadır...

Sizden ricam,

Vaktiniz ölçüsünde 5 dakikanızı ayırarak bu kişinin eski gönderilerine şöyle bir bakabilirseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız...

Hisse net forumuna yakışmayan bu kişinin, hak ettiği cezayı almasını rica ederim...

Sevgi ve saygılarımla...

https://www.hisse.net/topluluk/member.php?u=55954
    Son düzenleme : Altay; 16-05-2024 saat: 12:02.

7. Olur canım ne istersen. Birse bana 75 yen 57 e gelişi şu meşhur teknik analizlerinle açıklasan. Tabii bu arada pompalanan haberleri, verilen hedef fiyatları vsss yanında dikkate alarak yorumlasan? Millette doktor tavsiye edeceğine… bizde desek küçük yatırımcıyı aydınlatıyor

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,011
     Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Olur canım ne istersen. Birse bana 75 yen 57 e geliÅŸi ÅŸu meÅŸhur teknik analizlerinle açıklasan. Tabii bu arada pompalanan haberleri, verilen hedef fiyatları vsss yanında dikkate alarak yorumlasan? Millette doktor tavsiye edeceÄŸine… bizde desek küçük yatırımcıyı aydınlatıyor
    Bulmaca çöz bol bol. Rahatlarsın. Yazdığın kötülediğin kağıtlarda hep arşa çıkmış maşallah. #TNZTP de aynısını yapıyorsun. Bereketli olur inşallah. Birilerine de selam söyle. Bunlar deli diye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 147/160 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •