Sayfa 114/175 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1395 madde; 905 - 912 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. mrb

Alıntı Originally Posted by NergaL Yazıyı Oku
    17.500 de satış fırsatı varken, 14 binlerde satması da pek manidar.
    Tahtacı değilmiş gibi...
    YTD de YTD
    Aynen 17-18 lerde satma gel 14 de sat ne ayaklar bunlar.

2. artık olayın boyutu değişti seans içinde bilerek kap atıyorlar

3. 14K altı toplarlar artık yakındır bişeylerin kokusunun çıkması.

4. Kimsenin hisse misse sattığı yok alavere dalavere bedelsiz de sona yaklaşıyoruz ne yapalım ne edelim de şu kynın elindekileri alalımın derdindeler.
    Tek lotla taban ve tavan yaptıran bir sistem var. Ne kadar dökebilirlerse o kadar iyi aşağıya basmalarına bakmayın mallar yine kendilerinde satma falan yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,318
    Araba almak için 50 lot satış yaptım ardından bu kap düştü!Elim titreye titreye sattım!Hadi benim ihtiyacım var da Dede senin ne ihtiyacın var?Arkanda kapı gibi oğlun Mustafa var.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Şirkete tam hakim patron satış yapıyor seans kapanmadan kap atıyor gerçi ben tahmin etmiştim.

Alım programı açıklayıp tek lot almayanlar satışa sıralanmışlar.

Benim tek sıkıntım hala anlaşma yahu.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Araba almak için 50 lot satış yaptım ardından bu kap düştü!Elim titreye titreye sattım!Hadi benim ihtiyacım var da Dede senin ne ihtiyacın var?Arkanda kapı gibi oğlun Mustafa var.
    Hayırlı olsun, 98 model Doğan görünümlü Şahinmi alacaksın? YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku

Ahhaaa,sevgili üstad; darbe girişimi sırasında birçok şirketin hissesine sahip çıkma adına hisse geri alımı yaparken egeenin patronlarının bırakın hisse almayı satışlarımız yüzde %20 düşecek kapı atmaları,2014 yılında başlanan ve 10 yıl geçmesine rağmen modernizasyon ve yeni yatırımlar halen sonuçlanmamış,bunlarda mantık aramıyorsunda hisse satışındamı mantık arıyorsun.

Not: şimdiden hayırlı olsun,alacağın tomofilin arkasına hösüyün bayraktar sağ olsun yazdırırsın artık.

Sayfa 114/175 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •