Sayfa 116/175 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 921 - 928 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Doctrine üstadım candır, engin bilgisi ile ara ara görünse de ufkumuzun ötesine bakmamızı sağladığı için tekrar teşekkür ediyorum

100 günlüğün altına sarktık çıktık.

Tutmazsa 200 günlükler devrede olur.YTD.

Pazartesi takip edilmeli.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Kapanış rakamı size fikir versin isterse 5000 yapar isterse 50 bin tahtada o kadar güçlü..Ky nin lotu falan umurlarında değil kafalarında plan var ona göre trade yapıyorlar birbirinizi kırmayın hiçbirimiz hiçbir şey bilmiyoruz.

Evet doctrine üstada tebrikler iyi okudu.Umarım hepiniz istediğiniz rakam ile ayrılırsınız.Filozof üstat güle güle kullan kazasız belasız.

Hedef kardeş sen niye böylesin herkese bir laf sokma peşindesin yapma ayıp ediyorsun..

4. Olumlu ya da olumsuz düşünen herkesin fikri kıymetlidir. Ancak Yüzüne tükürsen Nisan yağmuru diyecek ,bipolar kişlik bozukluğu olan tipler gelip burda herhese aleni hakaret içeren laflar ediyor .kimsenin gıkı çıkmıyor. Kendi namıma misli ile iade ediyorum...

5. filozof hocam güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.

6. Kötü söz sahibinindir diye düşündüğümüzden; herkese laf yetiştiremeyiz be üstadım
    Yazdıklarım hiç kimse için yatırım tavsiyesi değildir, olamaz da. Herkes kendi muhakeme kabiliyetine güvenerek karar vermeli...

7. Filozof hocam hayırlı olsun güle güle kullanın 🧿

8.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    vAYbe .....

Kynin malını alacaklarmış ......

Yuh be borsa cahili veya egeen pazarlamacısı seni....
    Bilgiçlik taklidi yapıp ky nin moralini bozmak için kalemsorluk yapmayalım eğer begenmiyorsaniz baska kapiya be dostum sizin gibileri iyi tanırım tam spek ağzı bu sözler ve o cahil dediğiniz ky den özür dileyip haydi başka kapiya buradan size ekmek cikmaz düşerken ahkam kesmek cikinca kaybolanlardansiniz
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 116/175 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •