Sayfa 761/809 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771 ... SonSon
Arama sonucu : 6471 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Valla kredi çekmeyiversin o zaman insanlar. Paraaı varsa harcasın, yoksa niye yok diye düşünsün, hangi sebepler paramın olmamasında etkili oldu-oluyor desin. Madem böyle düzelecekse ortalık. Tlsi olan atar faize ya da yer, tlsi olmayan da hayat telaşesindedir zaten .Dövizi olan adam da ister tlye döner isterse de aman burda baskılanıyor deyip çıkar yurtdışında çatır çatır yer canı isterse. Herkesin yapacağı kendini ilgilendiriyor. Bizler çene yorsak da

2. İsteyen hazır döviz hareketsizken yenileyeceği telefonu yeniler alacağı döviz bazlı bir şeyler varsa alır. Ya da isteyen ulan nasılsa döviz sabit gidiyor, ben atayım faizi, bu dövizden bir cacık olmaz, nasılsa aylar sonrada edineceğim faizle daha rahat alırım diye hesap eder

3.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    İsteyen hazır döviz hareketsizken yenileyeceği telefonu yeniler alacağı döviz bazlı bir şeyler varsa alır. Ya da isteyen ulan nasılsa döviz sabit gidiyor, ben atayım faizi, bu dövizden bir cacık olmaz, nasılsa aylar sonrada edineceğim faizle daha rahat alırım diye hesap eder
    Ddkkm TL ye dönenler için TL faiz oran alan var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Benim arkadaşa tlye dönersen 75 demiş özel banka. Dönmedi, prim + olur da getirisi olursa tl ayağı %40 la devam etmiş

5. Prim de 6 ay için yüzde 3 demişti galiba. Tam emin olamadım primden, yaşlanıyorum artık 😏

6.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Benim arkadaşa tlye dönersen 75 demiş özel banka. Dönmedi, prim + olur da getirisi olursa tl ayağı %40 la devam etmiş
    %75 kaç aylık vermişler. 6 ay ise dalınır...
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

7. Onu sormamıştım da 6 aydır heralde diye tahmin ediyorum. Çok detay soramıyorum eş dost bile olsa para konularında. Para tutarını da bilmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by cihangirkonya Yazıyı Oku
    Onu sormamıştım da 6 aydır heralde diye tahmin ediyorum. Çok detay soramıyorum eş dost bile olsa para konularında. Para tutarını da bilmiyorum
    Teşekkürler.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Sayfa 761/809 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •