Sayfa 52/64 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 506 madde; 409 - 416 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

1.  Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Bültenin linkini atabilecek olan var mı?
    Buldum.

https://spk.gov.tr/data/66465fbb8f95db1aac6ae05d/2024-25.pdf
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

2. Bende link açılmadı ,
    bu arada prosedür böylemi bilmiyorum ama dikkatimi çeken diğer şey bilanço ile sn thejackalav ın cezasının aynı zamanda açıklanması

3. Cirmine göre bu kadar yüksek oranda kâr açıklayan bir firma öyle ya da böyle neden tavan olmaz ki...

4.  Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Bende link açılmadı ,
    bu arada prosedür böylemi bilmiyorum ama dikkatimi çeken diğer şey bilanço ile sn thejackalav ın cezasının aynı zamanda açıklanması
    Ana sayfadan dünkü dosyayı indirebilirsiniz.

https://spk.gov.tr/spk-bultenleri/20...spk-bultenleri
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Bende link açılmadı ,
    SPK bülteni standart her perşembe, özel durumlarda farklı günlerde bazı şeyleri yayınladıkları oluyor...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by Buço Yazıyı Oku
    Bu aradan bilanço ile ilgili şirket tarafından yayınlanan Yönetim mesajını da herkese okumasını tavsiye ederim . İleriye dönük perspektifi net olarak ortaya kpymuş eğer bakkal dükkanımdan daha gerçekçi bilançolarda gelirse göl değil yedi göller maya tutar . Mesajın resimini buraya koyamadım ama bunu yapabilen var ise sevinirim herkesin okuma şansı olur
    Dediğin yeri göremedim ben abi ama kopyala yapıştır yapabilir misin acaba

7. Cok naif yorumlar goruyorum uzuldum falan diye. Ceza maddesine bakin oncelikle. Fiyatla ilgili her turlu manipulasyonu yap ondan sonra uzuldum. Hadi oradan...

Zaten spk bu cezalari suc isleyen herkese yapsada tum cakallardan kurtulsak. Bu arada elimde bu mal yok ara sira aldim sattim sadece. O yuzden her kim milletin hakkina girdiyse beter olsunlar. Benden yanada hakkim haram olsun.

8. Ne demişler su akar yolunu bulurmuş , iyi bilanço geldi, hisse primli iken geldi, er veya geç bu seviyeleri sindirsin daha iyi yerleri test edecektir , sabırla takibe devam , ytd.

Sayfa 52/64 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •