Sayfa 37/41 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 289 - 296 arası.

Konu: TAVHL - Tav Hava Limanları

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Sera Yapı da geçen ay sattı, Tepe inşaat da ....
    Kendilerine özel sebepleri mi var? Bir bilen var mı? Diye sormuştum..
    Selamlar, hayırlı kazançlar dilerim.
    Teşekkürler hocam... Ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    "dinleyin ulan develer,istanbul'da en buyuk benim. baba takiminin da haracini kestik bize posta koyacak kimse kalmadi. benim attigim dikisi kimse sokemez, o kadarrr" olan sahte kabadayi filmindeki dikis tutmaz sabri repligi.

https://www.youtube.com/shorts/1sVB8...?feature=share
    Yine be yeniden haketti zirve sebepli... Ytd
    Birşey demeye gerek var mı?
    Çalıştır Votkamla eriği kısmını yaşamaya devamkeee 🧿 ytd

Erken attim klibi ama mahçup etmedi. Türbülansa girsede.. farketmiyor.. ytd

Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Sera Yapı da geçen ay sattı, Tepe inşaat da ....
    Kendilerine özel sebepleri mi var? Bir bilen var mı? Diye sormuştum..
    Selamlar, hayırlı kazançlar dilerim.
    Burada soru şu olmaydi! Fransız kaldınız dediğimden çıkarımla!
    Fransız adp mı alıyor satilanlari?
    Kim alıyorsa alsın farketmez ama maliyetlendigi rakamlar önemli olur benim için. 😊 Ytd

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kanal üzerine çıktı fiyat hareketleri, 225.6 tl üzeri 2. kanal orta bandı izlenebilir.

Üstte 242 civarları dikkat ister.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Üstte 242 civarları dikkat ister.
    Hojam eline sağlık. Teşekkürler. Ytd

TAV Technologies, Şili Santiago ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı. Havacılık bilişim çözümleri alanında uzmanlaşan şirketin küresel operasyon ağı 20 ülkeyi aşarak 50’den fazla havalimanına ulaştı.

TAV Havalimanları’nın havalimanı bilişim çözümleri konusunda uzmanlaşan iştiraki TAV Technologies, Güney Amerika pazarında portföyünü genişletiyor.

TAV Technologies Şili’nin başkent havalimanı Santiago ve Panama’da Tocumen, Pacifico, Enrique Adolfo Jimenez, Scarlett Martinez ve Enrique Malek havalimanlarında hizmet vermeye başladı.

Şili’de düzenlenen imza törenine Santiago Havalimanı işletmecisi Nuevo Pudahuel İcra Kurulu Başkanı Nicolas Claude ve TAV Havalimanları Murahhas Azası ve Üst Yönetim Komitesi Başkanı Franck Mereyde katıldı.

TAV Technologies İcra Kurulu Başkanı Kerem Öztürk “Tamamen kendi kaynaklarımızla geliştirdiğimiz ürün ve hizmetler dünyanın dört bir yanındaki havalimanı işletmecileri tarafından tercih ediliyor. Sahip olduğumuz deneyimle havalimanlarının dijitalleşme yolculuğuna destek veriyoruz. Geliştirdiğimiz çözümler operasyonel verimlilik ve yolcu memnuniyetine odaklanıyor. Şili ve Panama’daki havalimanlarını da portföyümüze eklemekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Santiago Nuevo Pudahuel İcra Kurulu Başkanı Nicolas Claude “Bu anlaşmayla operasyonlarımızı geliştirmek, havayolları ve yolcularımıza daha iyi hizmet vermek için yeni teknolojileri devreye almış oluyoruz” dedi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı sertifikalı Ar-Ge merkezi olan TAV Technologies’in kendi kaynaklarıyla geliştirdiği 40’tan fazla yazılımı bulunuyor.

Şirket Şili Santigao Havalimanı’nda kaynak yönetimi, anlık veri paylaşımı, havalimanı operasyon veri tabanı, trafik yönetimini sağlayan slot koordinasyon yazılımı ve entegre muhasebe uygulamasını devreye alacak. Panama’daki havalimanlarında da operasyon bilgi sistemleri, ortak karar alma uygulaması, yolcu veri işleme sistemleri kullanılacak.

Şili’nin başkenti Santiago’nun giriş kapısı Arturo Benitez Havalimanı geçtiğimiz yıl 23 milyon yolcuya hizmet verdi. Başkent Panama City’ye hizmet veren Tocumen Havalimanı, Orta Amerika’nın en yoğun merkezi konumunda ve geçen yıl 18 milyon yolcu ağırladı.
    Ytd

Sayfa 37/41 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •