Sayfa 523/550 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533 ... SonSon
Arama sonucu : 4399 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Bu hafta yeni bir ruhsatmız var şükür. Bilanço gelmeden yazayım. Kaynamasın arada.
    Yine pahalı bir ilaç anladığım kadarıyla. İloprost etken maddeli Vebulis 20 mcg/ml Nebülizasyon Çözeltisi, 168 ADET
    Hayırlı olsun ��

2.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Deva'da şu andaki istatistik nedir sizce sayın Kafasına Göre Yazan Adam Hocam? Var mı bir sentiment bilgisi?
    % 95 civarıdır hüsnü bey

3.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    % 95 civarıdır hüsnü bey
    Teşekürler Eyüp Hocam.. Biraz DEVA'ya yüklenelim o zaman.

Yazım tarzından sen olduğunu anlamıştım, o sebeple isminle hitap ettim, sonra yüzde yüz emin olmadan ismini kullanmayayım deyip kullandığın nick'e hitaben yazdım.

Zamanında seninle atıştık bir süre.. Sonra da göremedim. Hakkını helal et kalbini kırdı isek.
    25

4.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Teşekürler Eyüp Hocam.. Biraz DEVA'ya yüklenelim o zaman.

Zamanında seninle atıştık bir süre.. Sonra da göremedim. Hakkını helal et kalbini kırdı isek.
    Estağfurullah kalp kırılacak bir şey yoktu herkes kendi görüşünü yazdı benden yana birşey olduysa hakkını helal et Eski dostları görmek güzel sende bayadır deva başlığında yoktun hoş geldin

5.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Estağfurullah kalp kırılacak bir şey yoktu herkes kendi görüşünü yazdı benden yana birşey olduysa hakkını helal et Eski dostları görmek güzel sende bayadır deva başlığında yoktun hoş geldin
    Buraya yazmasam da, portföyde eskiden olduğu kadar büyük ağırlıkla yer vermesem de, dönem dönem DEVA alıp tutuyorum, sonra reel olarak anlamlı bir kâr oluştuysa tekrar satıyorum. Bu sıralar Enflasyon Muhasebesi nedeniyle öngörü yapmak oldukça zorlaştı. Hisse seçerken insan zorlanıyor. Cazip bilanço gönderen şirket sayısı toplamda 15-20 çıkar çıkmaz, onların da bazıları çok primli. 600'e yakın hisseden bu kadar az rakam çıkması işi zorlaştırıyor. DEVA bilançosunu ve ilk piyasa tepkilerini bekliyorum açıkçası. Zamanında bir kaç defa tokat yesek de toplamda bereketli bir yatırım süreci olmuştu. O sebeple listemden hiç eksilmiyor. Ama tahtaya girmesi de çıkması da sıkıntılı oluyor. Bir gün tekrar yüksek hacimli günlere döner inşallah.

Kazancın bol, daim ve bereketli olsun.
    25

6.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Buraya yazmasam da, portföyde eskiden olduğu kadar büyük ağırlıkla yer vermesem de, dönem dönem DEVA alıp tutuyorum, sonra reel olarak anlamlı bir kâr oluştuysa tekrar satıyorum. Bu sıralar Enflasyon Muhasebesi nedeniyle öngörü yapmak oldukça zorlaştı. Hisse seçerken insan zorlanıyor. Cazip bilanço gönderen şirket sayısı toplamda 15-20 çıkar çıkmaz, onların da bazıları çok primli. 600'e yakın hisseden bu kadar az rakam çıkması işi zorlaştırıyor. DEVA bilançosunu ve ilk piyasa tepkilerini bekliyorum açıkçası. Zamanında bir kaç defa tokat yesek de toplamda bereketli bir yatırım süreci olmuştu. O sebeple listemden hiç eksilmiyor. Ama tahtaya girmesi de çıkması da sıkıntılı oluyor. Bir gün tekrar yüksek hacimli günlere döner inşallah.

Kazancın bol, daim ve bereketli olsun.
    Allah gönlüne göre versin bol kazançlar dilerim

7. yine unuttular hopp makinistttt.

8. şaşırttı bu sefer.

Sayfa 523/550 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz