Sayfa 173/503 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 4020 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: Viop LVII

1. Bugün Bankof yine satan tarafta olmuş. TUPRS bilanço ile ilgili benden bilgi talep etmeyin 22sinde görürsünüz dediği için mi küstü bu arkadaşlar. ATH içi %7 borcu var bize

Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Size ve sayın Emregunese teşekkür ederim tuprsta yüzümüz güldü.
    Sıradan bir insan

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    ne zaman bir kağıdı satsan kağıt şener şen gibi topuklarını g.tüne vura vura gidiyor. enjsa, vesbe bildiklerim.

doğru söyle petkoları sattın mı?
    Bi kısmını verdim aslında tamamen çıkacaktım ama spenc hc çok renkli bir kişiliğin var suyuniçinden suyunüstüne çıktığın zaman hepsini verme de bu sayfayı renklendir dediği için satmadım
    Yohusa ben kar gördünnü basarım, huyum büüüyle abi
    Spenc hc ile nöbetleşe tahtanın başını beklemek için yüzde 10 luk dilim hep duracak.
    Şansına küs yabcak bişii yok
    O takta ben ölene kadar mokoko

İki gün önce spenc hc üüüle dedi, sanki içine doğmuş gibi
    20.34 maliyet nasıl tuttum satmadan gel birde bana sor
    Ben sevdiğim arkadaşlar için fedakarlık yaparım, yine kaybedeceğiz muhtemelen tahtaya yine basacaklar ama napalım,her şey para değil

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc eğer hisse yükselirde satarsan, bir kısım elinde tut. Buralar seninle renkleniyor birazda ama hissen olmayınca kafanı bile sokmuyorsun foruma. Tabi yukselmezse zaten sorun yok, gece geç saatlere kadar buradasın.. �� ytd

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Bugün Bankof yine satan tarafta olmuş. TUPRS bilanço ile ilgili benden bilgi talep etmeyin 22sinde görürsünüz dediği için mi küstü bu arkadaşlar. ATH içi %7 borcu var bize
    Bofa aslında çok önemli değil...Çok ayaklı bir yapı...Genel yön hakkında fikir de vermiyor
    Yabancının Ordino bitti mi o önemli...Devam ediyor olsaydı bu yükseliş olmazdı diye düşünüyorum...Ama yeni paket açarlar mı onu malın sahipleri bilir ancak..
    Bilançoda duruş sebebi ile biraz negatif etki olacağını zaten şirket rakamsal olarak bile açıkladı. O kadar şeffaf..Boşuna Koç olmadılar...
    Bilanço öncesi satıcı da gelebilir..Kar satışı hep olur...Ama bence 3 e 5 e bakmadan yukarı olan harekette olmak lazım...Zaten fiyatlamıştır ağalar...

4. yatırımcı sayısı ve pörtföy miktarları istatistik olarak belli iken,borsayı küçük yatırımcıların tuttuğunu yada yükselttiğini söylemek nasıl bir mantık acaba.Bir haftadır bofa satıyormuş,aslında sattığı falan yok öyle gösterilmek isteniyor o kadar.Bana göre bofayıda yabancı kullanmıyor,içerden piyasayı yapanlar kullanıyordır.Küçük yatırımcı mal almışda yabancıya zirveden satacakmış,küçük yatırımcı mal satmaz.Örnek kendim 365 gün hissedeyim,en fazla hisse değiştiriyorum.Ama en sonunda şunu tecrübe ettim. Asla iyi hisseden ve yükselen trenten vazgeçmeyeceksin.O nedenle son bir ayda förtföyün yarısını bu tarz hisselere taşıdım.Bu hisselerde borsa inmiş çıkmış çok mühim değil,kafa rahat.İlk fırsatta diğer yarıyı da taşıyacağım.En iyi satış zamanlarından biri ise,hisse grafiklerini incelediğinde ya hiç alınacak hisse kalmamış dediğin vakit ,iyi bir satım noktasıdır.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bi kısmını verdim aslında tamamen çıkacaktım ama spenc hc çok renkli bir kişiliğin var suyuniçinden suyunüstüne çıktığın zaman hepsini verme de bu sayfayı renklendir dediği için satmadım
    Yohusa ben kar gördünnü basarım, huyum büüüyle abi
    Spenc hc ile nöbetleşe tahtanın başını beklemek için yüzde 10 luk dilim hep duracak.
    Şansına küs yabcak bişii yok
    O takta ben ölene kadar mokoko
    orda güzel ortam var

spenc hc falan var. sasaniler hektaşiler çok gergin olabiliyor. petkimileri seviyorum ben.

bir de bergen olayı bize ters

neşetçiyim ben

felek bulut oldu, üstüme yağdı

https://www.youtube.com/watch?v=haibIAXpkz8

6.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    orda güzel ortam var

spenc hc falan var. sasaniler hektaşiler çok gergin olabiliyor. petkimileri seviyorum ben.

bir de bergen olayı bize ters

neşetçiyim ben

felek bulut oldu, üstüme yağdı

https://www.youtube.com/watch?v=haibIAXpkz8
    Nickini ifşa etmeden orda kulaklarını cinlattım abi hakkını helal et, elin uğurlu
    Bu tartışılmaz
    Sen gelmeseydin bi kaşık suda
    Az kalsın boğuluyoduk mınakoyu

Eli uğurlu, hayır hasenat sahibi bi abimiz bugün ekranına almış tahtayı, bence büyük bir gelişme var bu uyuzda, du bakalım haftaya neler olucak
    İyi tatiller

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Boşuna emekli yılı dememiş Reis.. Müjdeyi verdiler.
    ..................

Bakan Işıkhan'dan emekliye müjde:

“Emekliler KYK yurtlarında kalabilecek”

Nickini ifşa etmeden orda kulaklarını cinlattım abi hakkını helal et, elin uğurlu
    Bu tartışılmaz
    Sen gelmeseydin bi kaşık suda
    Az kalsın boğuluyoduk mınakoyu
    benden yana herkese helal olsun. bayram geliyor. bu çocuklara 300-500 ateşlemeyi unutmayın. burada kimseye külfet olmaz.

https://www.darussafaka.org/bagis?c=bayram-bagisi

Sayfa 173/503 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •