Sayfa 177/501 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 4006 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Viop LVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
    Ben kaçar.Dizim başlamış.Bir dizim var zaten.Ailecek, zorunlu olarak izlemem gerekiyor.

İyi tatiller.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

her vade başında diyorum ki '' 10 gün f_xu030... bak, sonra x30yvade'ye geç...'' her seferinde konduramıyoruz

hiç bakmamıştım... şimdi baktım... şuna bak alüminyum

tabi 80.000 puan GAP atınca... 30-40000 lik düşüşler sinek vızıltısı gibi gelmiş kırmızı ve yeşile

longcunun hakkı olan YEŞİL'e gelinmiş

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    17.15 le bankalara çakarlarsa çarşı karışır .
    belirsiz bir durum var ,
    bazı tahtaların bofa içinden geçti kaç gündür.
    Ayın 15 deki yazıyı buraya koyup kaşınan topiği bozmaya çalışan bu yazı ne varmış %200 den fazla yükselmiş bankalarda düşüş beklemek anormallik mi mal karakemal.
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    o zaman hisse alımı için 14 numaralı durakta bekleyeceğim...

Çok bekletmeyin ama... gece soğuk ve her tarafta köpek var.
    Sen hisse hiçbir zaman alamazsın abka dayucuğum. Globalde düzeltme olsun, endekis iyi bi düzeltme gelsin deye bekleye bekleye günlerin geçer
    Dost acı söyler, yabcak bişii yok.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Sonra yazıyor küfür ediyormuşuz vatandaşa bizler ulan küfür yemek için uğraşan burada sensin karakemal artık zevk aldığını düşünüyoruz çünkü kimse durup dururken kaşınmaz.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,786
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen hisse hiçbir zaman alamazsın abka dayucuğum. Globalde düzeltme olsun, endekis iyi bi düzeltme gelsin deye bekleye bekleye günlerin geçer
    Dost acı söyler, yabcak bişii yok.

Dayu boş ver hisseyi..Hissen yükselmeyebulur ama viob yükselir...115XX den beri LONG devam ke...

Ama hisse konusunda LEŞ FİYATcıyım

Çünkü param kıymetli ve alınca stoplosss yok

Ne demiş Warren Buffett...Her topa vurma gol olmaz..Bekle en güzel fırsatta vur ve gol olsun..

Neyse tekrar iyi geceler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

endeks yine sıkışık bi seyre girdi, son iki günde her yukarı deneme başarısız kaldı, aşağıda da 11.000 destek konumunu sürdürüyor.. 11.050- 11.060 üstüne yürüyüp kalıcı olamazsa satış mukadder gibi gözüküyor, 11 bin altına yürürse aşaı yönde momentum oluşur

bugün kobane davası var, 2014.ekimde kobane çatışmasını bahane eden hdp serhildan çağrısı yapmış, sokağa dökülen hdp taraftarları 52 vatandaşı boğazlamıştı.. piyasa bugünkü duruşmayı bekliyor olabilir, lakin mahkemeden olumlu bi haber çıkması zayıf ihtimal.. mapustan çıkma önceliği batının gözde elemanı kavala
    sen ne yazmışın bak bakalım
    şimdi dersin her han herşey vıop ta değişir.
    ah dilber ah
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Dayu boş ver hisseyi..Hissen yükselmeyebulur ama viob yükselir...115XX den beri LONG devam ke...

Am hisse konusunda LEŞ FİYATcıyım

Neyse tekrar iyi geceler.
    İyi geceler dayucuğum.
    X12 yapıcak hisseyi bulamayız ama garantili vob yap paraları katla güzel fikir
    Ben çokkısa tradeciyim şort kar gördüğüm an kaparım, adı üstünde şort kısa, vuracan kaçacan

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 177/501 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •