Sayfa 186/207 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
Arama sonucu : 1654 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Asla yatırım tavsiyesi olamaz

edata hareketlendi,,bu da etkilenir mi acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Şuna artık iyice inandım ARDA ödemiş kağıdın gitmesini istemiyor.. Çünkü ona hiç faydası yok.. Azınlık hissedar konumunda..İnsan bu kadar sessiz kalırmı piyasa uçuyor..bizde tık yok..

4. arkadaşlar ben bugün 43.40 ortalama ile satıp çıktım. bidaha bu hisseyle işim olmaz. kafamda 3 hisse var her gün al sat yapacağım. kağıtla evlenip inatlaşmaya gerek yok. kalanlara sabırlar dilerim

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Şuna artık iyice inandım ARDA ödemiş kağıdın gitmesini istemiyor.. Çünkü ona hiç faydası yok.. Azınlık hissedar konumunda..İnsan bu kadar sessiz kalırmı piyasa uçuyor..bizde tık yok..
    işini yapsın, şirket karını aynı şekil artırmaya devam etsin yeter. kağıdın gitmesi için illa destek olması mı lazım anlamadım.. en büyük destek iyi bir yönetim ve üçkağıttan uzak durmak... 2024'de de karını artırırsa daha ne yapsın. böyle istikrarı karını artıran kaç şirket var ki....

6. artık hedef lotuma ulaştım ben... şirketin bilançosu bozulmadığı müddetçe tutarım. orta-uzun vadede bist100'ün en az 2-3 katı getiri sağladığında azaltma düşüncesini gündeme alırım.... bunun yüzde 40'ı kadar da DGNMO aldım. o da uzun vadelik...bundan sonra elime nakit geçtikçe belirlediğim bir hisse senedi fonu alacağım. uzun vadede stratejim portföyün %50'sini bist fonlarına yatırmak diğer yüzde 50'sini ise potansiyel gördüğüm hisselere yatırmak olacak... katılım hassasiyetimden dolayı ve yatırım stratejilerine güvendiğimden dolayı HKH fonunu değerlendirecem ilerde... okuyanlara belki bir fikir verir, ya da belki bana bir öneri verirsiniz diye paylaşmak istedim...

tekrar ARDYZ ye gelince;

muhtemelen artık yalnızca önemli bir kap geldiğinde bilanço açıklandığında sizlerin fikrini almak için yazarım/sorarım... o zamana kadar tüm dostlara selamlar...

7. Dgnmo ben de beğendim fakat Ardyz'den para çıkmaya elim gitmedi. Şu aralar yabancı gelecek diye herkes BIST 30 hisselerine yöneldi. Diğer hisselerden de çıkış oluyor. Ardyz'den de çıkış oluyordur muhakkak. Geçtiğimiz haftalarda 52'ye yükselince ziraat fonları750.000 lot kadar sattı ve hisseyi 40.a kadar düşürdü. Büyük hisselere doygunluk oluşmaya başlayınca ordan biraz para çıkıp görece küçük hisselere girebilir. Böyle bir durumda da ardyz gibi sığlaşmış tahtalar hızlı yükselebilir. Hele bir de yeni iş haberleri düşerse çok daha hızlı hareket edip alım fırsatı vermeyebilir. Bir sürü berbat bilanço ortada dolaşırken Ardyz temel sağlam, bilanço iyi. Sadece bir kıvılcım her şeyi değiştirebilir. Üzerine yatıp beklemeyi doğru buluyorum. Yatırım tavsiyesi değildir hissede yatırımım var duygusal düşünüyor olabilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    işini yapsın, şirket karını aynı şekil artırmaya devam etsin yeter. kağıdın gitmesi için illa destek olması mı lazım anlamadım.. en büyük destek iyi bir yönetim ve üçkağıttan uzak durmak... 2024'de de karını artırırsa daha ne yapsın. böyle istikrarı karını artıran kaç şirket var ki....
    İmza +++....

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 186/207 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •