Sayfa 293/400 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3199 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

....Uyuşmazlığın idari ve adli aşamalarında vergi mükellefi ödenmesi gereken vergileri ödemek zorunda değildir.
    Godiva şu anda idareye sunulacak bir vergi itirazına hazırlanıyor
    Godiva, vergi tahakkukunun en geç 26 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacağına inanıyor.
    (google translate çevirisi)
    https://www.companyweb.be/company/04...e-pub/22549769

Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

2. Sevgili ft-2, nasıl keyifler nasıl yerinde mi!? Siz şirketi ve yönetimi kötüledikçe hisse her gün %5 yapıyor

Boşuna yormayın bu topikte kendinizi. Ne Ülker eski Ülker, nede şirket yönetimi eski yönetim

Yormayın kendiniz boş yere. 10 gün sonra gelecek bilanço size en güzel cevap olacak bence

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --------------------------------------------------------------------
    --son 24 saat içinde yazılanlar....--çok yararlı bilgiler arkada kalmasın....
    Kingsailor bu topikteki en değerli kişilerden birisi, bu topikte yürütülen operasyona karşı en çok o mücadele etti. Efendi Burak Bölük'ün yazdıklarından zarar gören az ise onun etkisi illaki olmuştur.

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Çok değindik çok anlattık ama biz 1 yazıyorsak karşı taraf 20 mesaj atarak bizim yazılarımızı arkaya atmaya çalışıyor.
     Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Daha neler neler var. Büyük bir operasyon yürütüldü bu topikte. Yatırımcı ilişkilerinin verdiği bilgileri kabul etmeyip burda kendince aksini ispatlayan, Murat Ülker'e yalancılıkla itham eden, gıda dedektifliğine soyunan, rakip şirketleri öne çıkarıp karalama yapan, şirketle ilgili daha bir sürü ipe sapmaz gelmez iddialarla forumu doldurup bilgi paylaşılmasını engelleyen. Bütün mesajları duruyor. Bu tip toplum düşmanlarına ibretlik cezalar verilmeli.

Kendisinin yazdıklarından zarar gören varsa dava açıp zararını tazmin ettirebilir. Delilde var tanık da.
    Bu arkadaşın yanlış bilgileri yüzünden satan olduysa ve mahkemeye taşırsa işi tanık olabilirim özelden yazınız gerekeni yaparım. Yaptığı açıkca suç ve spekülasyon bunun kanunda cezası var ft-2 yalancıdır.

Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Şirketi inceledim sonra aklıma hisse net geldi, bakayım neler yazmışlar diye bir baktım ki bir tane o.e türemiş. ft-2 adlı kişi forumun kalitesini yerle bir etmiş.. Yönetim umarım en kısa sürede gerekeni yapar. Bilgi veren arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum, bol kazançlar.
    o.e bu kısaltmanın açılımı nedir? ...verir misiniz.

--ben burada veya başka bir yerde, söylediğim her çümlenin her kelimenin hesabını veririm...
    --arkasında duramayacağım hiç bir kelimeyi yazmam.

--bekliyorum buradaki arkadaşlardan...

--isimlerinizi soy isimlerinizi veriniz ben de size isminiz ile hitap edeyim...

--arkasında duramayacağınız bir şey yazmayın...

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben burada veya başka bir yerde, söylediğim her çümlenin her kelimenin hesabını veririm...
    --arkasında duramayacağım hiç bir kelimeyi yazmam.

--bekliyorum buradaki arkadaşlardan...

--isimlerinizi soy isimlerinizi veriniz ben de size isminiz ile hitap edeyim...

--arkasında duramayacağınız bir şey yazmayın...
    Demirden korkmayan adam, bakalım iş demir parmaklıklara kadar gidecek mi? Belli ki mahkemelerle hiç yüzleşmemişsin. Devlet ile oyun olmaz. Hiçbir iddianın hesabını verebildiğini görmedim. Veremessin de zaten. Daha 1-2 sayfa ötede sayın Kingsailor defalarca açıklama beklemiş. Hani nerde hesap?

8. Yabancıların ısrarla istediği yönetiminde 2 şirketi satışa hazırlıyoruz dediği hangi şirketler olabilir!?

Godiva için daha önce 4 milyar dolar verdiler vermedik demişlerdi. 6 milyar dolara verirler mi!?

Yabancılar kapımızı çalıyor

İki şirketi satışa hazırladıklarını söyleyen Ali Ülker, Kapıda bekleyenler, görüştüklerimiz var. Avrupa ve Körfezden teklifler geliyor dedi

https://m.sabah.com.tr/ekonomi/yaban...aliyor-6942945

Sayfa 293/400 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •